Ankieta

Na kogo zagłosujesz 21 października w wyborach na prezydenta Radomska?

 • Wioletta Pal (KW Wioletty Pal) (56%, 45 głosów)
 • Jarosław Ferenc (KW RdR) (15%, 12 głosów)
 • Dawid Wawryka (KW Otwarte Miasto) (11%, 9 głosów)
 • Jakub Jędrzejczak (KW PO) (10%, 8 głosów)
 • Jacek Gębicz (KW WS) (9%, 7 głosów)

Oddanych głosów: 81

Loading ... Loading ...
Polecam:


“Widzisz więc, świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż sobie wyobrażają ci, którzy nie znają kulis”

Benjamin Disraeli

Kreml, 10 kwietnia 2010 r. godz. 09.50.(czasu polskiego)

Drzwi miały otworzyć się z wielkim impetem. Jednak czterometrowe, dębowe, ciężkie  drzwi pamiętające carów nie mogły się tak otworzyć. Swoje zdenerwowanie i irytację wyraził szybkim krokiem i podniesionym głosem. Przeszedł długi pokój i podszedł do ogromnego, mahoniowego biurka.

– Władimir, dlaczego mi o tym nie powiedziałeś ? To nie była zwykła katastrofa.

– Dmitrij, dobrze wiesz, że nie mogłem, nie bądź dzieckiem. Operacja miała klauzulę ścisłej tajności. Tylko kilka osób znało jej szczegóły. Tych planów nie mogłeś poznać. Zrozum.

– Więc jednak zorganizowaliście zamach ! Nie boisz się, że zostaniemy potępieni , oskarżeni ? Reperkusje dyplomatyczne mogą być trudne do przewidzenia.

– Nie obawiaj się, nikt nam niczego nie udowodni ! Wszystko jest drobiazgowo zaplanowane. Pamiętaj ja i moi ludzie z KGB, to najlepsi fachowcy.

– Ale Amerykanie, na pewno już wiedzą. Ich satelity na pewno wszystko zarejestrowały.

– Wiedzą, ale nic nie powiedzą. Nikt, nas oficjalnie nie oskarży ! Bądź spokojny. świat, Europa, USA, mają gdzieś ten polski rząd. Wszyscy będą oficjalnie przyznawać, ze to była zwykła katastrofa. „Murzynek”, od CIA dowie się prawdy. No i co z tego. Będzie milczał. Nie zaryzykuje pogorszenia stosunków, ze swoim sojusznikiem w walce z Alkaidą. Zresztą ustaliłem z nim, że Polska, to nasza strefa wpływów.  Angela także nie cierpiała tego polskiego patrioty. On jej przeszkadzał w układaniu się z Tuskiem. No tak, musimy się z nią trochę podzielić Polską.

– Władimir, a sami Polacy ? Przecież zginął ich prezydent i cała elita. Oni będą dążyli do ustalenia prawdy. Z nimi będzie problem. Na pewno znajdą ślady zamachu  i dowody.

– Dmitrij, ty uważasz mnie za idiotę ? Zapomniałeś kto jest premierem w „Priwislinskim kraju” ? „Kaczor” ale Donald, też kurdupel, ale nie Jarosław ! Ty nie wiesz jak on boi się mnie. PO pierwsze już wie, że jego także możemy zlikwidować. PO drugie, to on świadomie wziął udział w naszej grze dyplomatycznej, kierowanej przez Grinina, aby rozdzielić wizyty jego i prezydenta w Katyniu. On wie, że ja mam nagraną naszą rozmowę na sopockim molo. I nie tylko tę rozmowę. Mam na niego i jego ludzi tyle, że…  Gdyby treść tej rozmowy i innych spraw, przypadkiem została ujawniona…to on i ta jego PO…zabrakłoby latarni. Więc Tusk jest naszym sprzymierzeńcem.   Czy wiesz, że on i jego zaufani  ludzie, dostali od naszego człowieka esemesa i  już  teraz go wysyłają i przedstawiają oficjalną wersję katastrofy. „Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił”.

– Niewiarygodne Wladimir, niewiarygodne, jesteś genialny !

– Taka jest oficjalna wersja, taki będzie raport MAK i polskiej komisji rządowej. No, polska komisja wytknie nam więcej zaniedbań i uchybień. Ale nigdy, w żadnym raporcie, nie padnie oficjalnie słowo „zamach”. Tusk odda wyłącznie nam prowadzenie śledztwa, chociaż jest ten cholerna umowa z 1993 r., i mógłby robić awanturę. Gdyby premierem był ten drugi bliźniak, to na pewno byłoby inaczej.

– A co z mediami,polską opinią publiczną ? Czy oni uwierzą, w katastrofę ?

– Nasza agentura w mediach została uruchomiona. Oni wmówią polaczkom wszystko, no nie wszystkim, cześć jest jakimś dziwnym trafem uodporniona, tych się trochę obawiam. Ale z nich zrobimy wariatów. Wiesz co spowodowało katastrofę ?

– Nie, no niby skąd !

– Brzoza, tak to wymyślił taki stary kagiebista Oleg, mądry facet. Brzoza, która przetnie skrzydło.

– Ale to nie możliwe.

– Wiem, ale nasza wersja zostanie wprowadzona do polskiego medialnego obiegu. Za co część redaktorków,  ich szefów bierze naszą kasę ? Niech się wykażą. Oni też pracują, ponieważ boją się prawdy. Prawdy o ich agenturalności ! Więc brzoza zostanie Polaczkom wmówiona. Zresztą inne kłamstwa, też będą wmawiać, o pijanym generale który zmuszał pilotów do lądowania. Kiedyś ci opowiem .

– A co będzie jak zbadają dokładnie to skrzydło i tę brzozę ? I wyjdzie, że to nie ta wasza „stalowa brzoza”, złamała to skrzydło ?

– Nigdy nie zrobią takich badań. Pamiętaj NIGDY. Wrak zostanie pocięty, szyby zostaną wybite, aby nie można ustalić śladów po wybuchu. Wrak będzie niszczał na powietrzu. Może po roku, zabudujemy go jakąś wiatą.  Zresztą Polakom nigdy nie oddamy tego wraku, no i czarnych skrzynek. Tusk nie będzie o to prosił. Więc nikt, nie przeprowadzi żadnych poważnych badań, oględzin. My zbadamy ten wrak . Wystarczy. Polacy wrak będą oglądać z kilku metrów. Zresztą nie muszą go oglądać.

–  он должен погибнуть  ?  on musiał umrzeć ? Czy uważasz, ze był dla Nas takim zagrożeniem ?

– Dmitrij oczywiście, on musiał zginąć. Lech Kaczyński był naszym śmiertelnym wrogiem. Widział, że Polska staje się naszą strefą wpływów. Robił wszystko aby nas powstrzymać. On i jego ludzie. Dlatego wszyscy musieli zginąć. Musieliśmy pokazać, że jesteśmy bezwzględnym imperium, które nie przebacza. Inni teraz zaczną się bać.

– Co on takiego robił Wladimir ?

– Wiele zła nam wyrządził. Bardzo osłabił nasz wpływy w Polsce, ponieważ doprowadził do likwidacji naszej służby czyli WSI. To była tragedia, dla naszych wpływów, interesów, nie tylko w Polsce. Wszyscy w WSI kończyli nasze szkoły. Byli wierni i oddani matuszce Rosiji.

Nasi ludzie w ministerstwach , na jego polecenie byli sprawdzani przez IPN. Prowadzone były śledztwa przez CBA. Na „naszych” urzędników padł strach, odmawiali współpracy, bredzili coś o lojalności wobec Polski. Bali się ujawnienia swojej przeszłości.

Jednakże najgorsze zrobił w Gruzji. On mnie upokorzył w Gruzji. Nie pozwolił, abym podbił ten kraj i odzyskał go , jako naszą strefę wpływów. Nasze czołgi były już pod Tbilissi. Cała Europa milczała. Tylko ten „Kaczor” zorganizował ofensywę dyplomatyczną, to z jego inicjatywy do Tbilissi przyjechali inni prezydenci i premierzy. Dlatego nie mogłem zdobyć Tbilissi i Gruzji. Tego mu nie zapomniałem.  Kaczyński był skuteczny, zmierzał aby Ukraina i Gruzja, wstąpiły do NATO. Sam fakt, że lobbował stwarzał zagrożenie dla naszych interesów na Ukrainie. Mógł doprowadzić, ze Ukraina stałby się proeuropejska. To byłby nasz dramat. Osłabiał nas na każdym kroku. Blokował każdy rozwój naszej współpracy z Brukselą. On wiedział, że jesteśmy imperium, że nie jesteśmy pokojowo nastawieni do Polski i Europy. Stąd były te jego liczne wystąpienia przeciwko nam. Stawał się groźnym przeciwnikiem. Domagał się ujawnienia tej tajnej umowy, którą podpisał Pawlak, uzależniając Polskę od naszych dostaw gazu.  Zaczynała się walka o złoża gazu łupkowego. Czy wiesz, jak on zwalczałby nasze firmy, które zamierzają przejąć polskie złoża gazu łupkowego. Gdybyśmy nie przejęli tych złóż ponieślibyśmy miliardowe straty. To Polacy dostarczaliby gaz do całej Europy Środkowej i nie tylko tam. Po co było nam budować wtedy Nordstream ? On blokował budowę  Nordstream. Planował ofensywę informacyjną związaną z ujawnieniem prawdy, o tym, że razem z Angelą zablokowaliśmy polskie porty, szczególnie Szczecin i Świnoujście. Gdyby on żył,  Polska byłaby wciąż suwerenna, nie stałaby się naszą strefą wpływów.

Dmitrij, on naprawdę musiał zginąć. Widzisz ile było powodów. Jego śmierć ma być jednak przestrogą dla tych którzy chcą się przeciwstawiać wielkiej imperialnej Rosji !

46 komentarzy to “Oн должен погибнуть !”

 • Szymon Zyberyng:

  Kiedy zdarzyła się katastrofa w Smoleńsku – Putin, z właściwym sobie azjatyckim brakiem subtelności, obwieścił innym przywódcom Europy Środkowej: żadnych złudzeń panowie, tu nasza łapa będzie wisiała nad waszymi karkami, tu jest bliska zagranica!
  W czasie Euro 2012, w momencie gdy będzie odbywał się mecz pomiędzy drużynami Polski i Rosji, na zbudowanym za nasze pieniądze (przepłaconym z naszych kieszeni) Stadionie Narodowym, w loży prezydenckiej naraz wstanie prezydent – lecz nie ten wiecznie uśmiechnięty z wąsem, tylko ryżawy kurdupel z zimnym grymasem czekisty.
  Mecz pod strażą federalnych jednostek bezpieczeństwa Rosji. Miasteczko rosyjskich kibiców obok Pałacu Prezydenckiego.
  http://wpolityce.pl/artykuly/27951-polska-na-grillu-dzis-po-dwoch-latach-chodzac-myslami-po-tamtym-blocie-czuje-ze-stalo-sie-cos-nieodwolalnego-co-zaciazylo-nad-cala-dusza-naszego-narodu

 • Szymon Zyberyng:

  Czy to jeszcze wolna, suwerenna Polska ?

 • maciej Bydzia:

  Szymek,bredzisz.A jesteś takim mądrym facetem.bleeeeeeeeeeeee.Maciusiowi jest smutno.

 • emil:

  Za takie herezje jakie naopowiadał Słowiński mieszkańcom w kwestii budowy bocznicy na strefie w programie u Staszczyka (NTL), powinien być natychmiast rozliczony. To dzięki niemu miasto musi teraz zapłacić zadośćuczynienie prywatnemu inwestorowi. On stwierdził publicznie, że nie był potrzebny na porozumieniu między władzami miasta a prywatnym inwestorem, podpis skarbnika. Dalej, ciągnąc swój wątek stwierdził, że sąd przyznał rację Indesidowi gdyż zasądził od miasta prawie 3 mln zł. Wynika z tego, że mimo iż był 12 lat Prezydentem Radomska jest niedouczonym i chwała za to, że go zmienili. Podpis Skarbnika był i jest potrzebny wszędzie tam gdzie występuje zobowiązanie finansowe, tak stanowią przepisy o samorządzie gminnym a nie jakiś tam Pinokio. Przepisy te nie są obligatoryjne dla Indesid i jeśli Prezydent zawiera porozumienie z wadą na dokumencie to ponosi pełną odpowiedzialność za taki stan rzeczy. I poniósł, gdyż teraz trzeba zapłacić zadośćuczynienie za bezsensowną lub przemyślaną głupotę „Pinokia”. A Pinokio dlatego, że Mariola Wypych nie została zwolniona z pracy lecz sama odeszła gdyż nie widziała możliwości współpracy z Panią Prezydent. Takie tam małe kłamstewko Słowińskiego w Rozmowie Dnia ale naiwny naród może kupi. Na szczęście mieszkańcy Radomska nie są naiwni. Zresztą uważam, że na takich kłamstewkach budował swój 12 letni urząd.

 • bestia:

  Mariola odeszła ha ha. Milczanowska ją zwolniła i tyle bo było powszechnie wiadomo, że taki z niej specjalista jak z koziej trąba. Funkcjonowała dzięki Gorczyńskiej a trzymała z RDR-em więc ją prezydent spuściła ze stołka. Ale na szczęście dla Marioli trafił się stołek w powiecie za kupę kaski więc długo nie biedowała na bezrobociu. Mieciu ją przyjął i teraz uszczęśliwia powiat. A w starostwie też znalazła sobie jeleni do roboty więc ona tylko jest ku dekoracji.

Skomentuj

Filmiki

Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta RP - Komentarz Tygodnia 01.02.2015

Komentarz Tygodnia 17.05.2015 Błażej Spychalski szef Sztabu Wyborczego Andrzeja Dudy w województwie łódzkim (PiS), oraz Joanna Skrzydlewska Zarząd Województwa Łódzkiego (PO)

Andrzej Duda - Dobra zmiana

THE BEST OF: Komorowski

Andrzej Kołakowski Epitafium dla Majora Ognia

Major Łupaszko i jego żołnierze

Andrzej Wajda "Solidarni z więzniami politycznymi"

Debata Kaczyński - Michnik z 1993 roku.