Zbliżają się wybory samorządowe. Niby za ponad rok, ale w polityce to już niedługo. Jest oczywiste że na listach wyborczych powinny znaleźć się osoby mające poparcie społeczne, których wybory polityczne są akceptowane przez wyborców. Bo przecież można mieć poparcie kogoś w centrali, kto załatwi wpisanie na listę wyborczą tak jak załatwił wpisanie na listę członków partii członków rodzin lokalnych polityków, poza wiedzą władz okręgowych. Ale taki decydent, nie załatwi POparcia sPOłecznego. Jest bardzo interesujące jest jak wyborcy ocenią POpieranie rządów PO przez niektórych członków i radnych PiS. Radni PiS w powiecie tworzą koalicję z PO. Nie jest to tylko koalicja do łatania dziur w drodze. Tak naprawdę radni PiS popierają rządy PO. Akceptują moralnie wszystkie polityczne działania PO , które zmierzają do pogorszenia sytuacji ekonomicznej Polaków. Nie można przecież twierdzić, że u nas to jest inna PO. Taka lepsza. Nie, to jest ta sama PO, której przedstawiciele doprowadzają do ruiny polska gospodarkę, niszczą polskich przedsiębiorców i polski przemysł. To ta sama PO, której „ministra” dokłada na prywatny koncert, 5 mln z naszych podatków, ponieważ jej koledzy poniosą stratę. PO stała się partią układów i ochrony swoich politycznych wpływów i stołków.Taką partię popierają powiatowi radni PiS. Co najważniejsze była polityczna możliwość zmiany tej koalicji. Tak jak zmiany nastąpiły w „mieście”, tak mogły nastąpić w „powiecie”.Z niezrozumiałych przyczyn radni PiS Pozostali wierni, koalicji zawartej przez Maciejewskiego. Powinni pamiętać jak wyborcy ocenili byłego już posła. Teraz można oceniać polityczne wybory w sondzie. Zapraszam.

7 odpowiedzi to “Sonda dotycząca POpierania rządów PO !”

 • Ben:

  Szymonie! Przeanalizuj nazwiska radnych z PiS. Zapytaj samego siebie skąd nagle ci ludzie znaleźli się na listach PiS. Jakie mają poglądy? Czy nie dlatego zapisali się do PiS-u, że są konformistami którzy dla władzy gotowi są zapisać się do każdej bandy. Przypominam sobie taki dowcip z czasów komuny: Przychodzi dziadek 90-letni do komitetu PZPR i chce się zapisać do partii. Sekretarz zdziwiony pyta go dlaczego. A dziadek odpowiada ” No bo mój dziadek należał do zbójników Janosika, mój ojciec do UPA, to jo bym też chcioł należeć do jakiejś bandy”.

 • Szymon Zyberyng:

  Premier Tusk przemawiał podczas ostatniej wizyty w Elblągu,chwaląc się osiągnięciami swego rządu. Mija godzina,dwie,trzy… Premier śmiało przechodzi od osiągnięcia do osiągnięcia. -A pod Mszczonowem Platforma Obywatelska doprowadziła do uruchomienia nowej, ekologicznej elektrowni, gdzie, zamiast węgla, pali się torfem – chwali się Tusk. Głos z sali: – Ale ja tam byłem, tam nie ma żadnej elektrowni! Premier niezrażony peroruje dalej: – A dzięki staraniom Platformy Obywatelskiej, niedaleko Jasła, wybudowaliśmy eksperymentalny odcinek autostrady siedmiopasmowej!
  Tenże głos z sali: – Ale tam kurwa nie ma żadnej autostrady! Nie wytrzymał w końcu Schetyna i wkurw…… krzyczy: – A ty, gościu, zamiast wozić się po Polsce, lepiej byś TVN24 pooglądał

 • MARTA:

  Jak to z niezrozumiałych przyczyn pozostali wierni ,bez eufemizmów p.Szymonie ,więcej pryncypialności.Ci co są za a nawet przeciw wybrali nie ten obóz. Uważam że gdyby jutro zaczęli rządzić starozakonni są w stanie się obrzezać-fachowo załatwi to znany chirurg wieczny radny, Gdyby zaczęli rządzić murzyni-wskoczą do smoły.Oczywiście nie dla diety i wpływów tylko dla społeczeństwa dla Polski

 • Szymon Zyberyng:

  Na kongresie PiS 0 słownie zero policjantów. Konwencję PO od zwykłych obywateli odgradzały wysokie płoty, armatki wodne, kordony policjantów. To znamienny symbol tego jak PO swoich nie rządach partia miłości obawia się społeczeństwa. To symbol jak kłamliwa jest nazwa obywatelska. Partia POgardy staje się kastowa i wyalienowana ze społeczeństwa. Rządy PO to jest tylko fajność, wina, cygara , sukienki premierowej za kilkadziesiąt tysięcy złotych i bilion złotych długu. Jak bardzo muszą być dumni radni PiS POpierający PO.
  http://300polityka.pl/news/2013/06/30/wiral-moze-narzucic-wrazenie-po-konwencji-po/

 • Szymon Zyberyng:

  W Krakowie odbyła się konwencja Solidarnej Polski. Miało przybyć ok. 1000 osób . Czyli cały elektorat SP !

 • kijan:

  w Krakowie było ponad 1200 osób
  w Elblągu zagłosowało na Solidarną Polskę 6% wyborców

Skomentuj

Kod bezpieczeństwa (należy przepisać kod z obrazka):

Filmiki

Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta RP - Komentarz Tygodnia 01.02.2015

Komentarz Tygodnia 17.05.2015 Błażej Spychalski szef Sztabu Wyborczego Andrzeja Dudy w województwie łódzkim (PiS), oraz Joanna Skrzydlewska Zarząd Województwa Łódzkiego (PO)

Andrzej Duda - Dobra zmiana

THE BEST OF: Komorowski

Andrzej Kołakowski Epitafium dla Majora Ognia

Major Łupaszko i jego żołnierze

Andrzej Wajda "Solidarni z więzniami politycznymi"

Debata Kaczyński - Michnik z 1993 roku.