Ankieta

Na kogo zagłosujesz 21 października w wyborach na prezydenta Radomska?

  • Wioletta Pal (KW Wioletty Pal) (56%, 45 głosów)
  • Jarosław Ferenc (KW RdR) (15%, 12 głosów)
  • Dawid Wawryka (KW Otwarte Miasto) (11%, 9 głosów)
  • Jakub Jędrzejczak (KW PO) (10%, 8 głosów)
  • Jacek Gębicz (KW WS) (9%, 7 głosów)

Oddanych głosów: 81

Loading ... Loading ...
Polecam:


Jacek Cieciura jest zbyt poważnym politykiem, aby nie wierzyć jego słowom. Co wczoraj publicznie powiedział przewodniczący Rady Powiatu.   Ferenc ma jakiegoś tajemniczego  SZEFA, który ZABRONIŁ  mu zawrzeć koalicję z RPS.

Co  wynika z tych słów ? Analiza jest prosta, kandydat na prezydenta Radomska nie jest SAMODZIELNY w swoich politycznych działaniach. W normalnych układach,  szef kampanii wyborczej, ma decydujący głos wybierając kolor baloników lub smak wyborczych cukierków.  Nienormalne   jest gdy tajemniczy SZEF z Warszawy, decyduje za kandydata na prezydenta o sprawach fundamentalnych czyli  wyborze koalicjanta .

W takiej sytuacji wyborcy powinna zapalić się czerwona lampka. Czy chce mieć prezydenta MARIONETKĘ, sterowanego przez jakiegoś szefa lub szefów ? 

Hasłem Ferenca jest ZMIEŃMY Radomsko. Od wczoraj już wiemy na czym będzie polegać ta Ferencowa lepsza  zmiana. Radomskiem, będą rządzić ludzie z Wawy ! Mam nadzieję, ze nie tzw. „ludzie z miasta” lub ludzie byłych służb .

Od wczoraj zastanawiam się kto kogo wynajął ?  Czy to Ferenc wynajął zawodowe „psy wojny” z agencji PR, czy to po prostu Ferenc jest wynajęty aby ktoś przejął Radomsko?  Kto sponsoruje Ferenca ?

Jedno jest pewne Ferenc  i jego zawodowe „psy wojny” z agencji PR(wynajęci do zdobycia Radomska, w celu jego dojenia) , uważają, że radomszczanie mają pamięć rybki akwariowej. Ferenc, nie jest kosmitą, który przyleciał do Radomska miesiąc temu. Pamiętajmy, że Ferenc i jego ekipa rządziła Radomskiem od 1994 r. do 2006 r. Tak rządziła, że „dorobiła się” referendum i sromotnej przegranej w 2006 r. J. Ferenc robi z siebie zbawiciela Radomska, wmawiając wyborcom, że ma świetny program, który zmieni miasto w RAJ na ziemi. Pytania są proste, dlaczego Ferenc nie zmienił Radomska w raj, gdy RZĄDZIŁ tym miastem ? Dlaczego Ferenc nie zmienił Częstochowy w RAJ, będąc tam jednym z współrządzących ? Dlaczego Ferenc, taki wybitny fachowiec, był w Częstochowie naczelnikiem, a został urzędnikiem ? Ilu inwestorów pozyskał dla Częstochowy ? Nie z nami takie numery Pinokio !

Ferenc- prezydent MARIONETKA !

Czy oddamy  Radomsko  facetowi  z Przasnysza, pracującemu  w Częstochowie, śpiącemu w Radomsku i  kierowanemu przez SZEFA  z Warszawy ?

 

Skomentuj

Filmiki

Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta RP - Komentarz Tygodnia 01.02.2015

Komentarz Tygodnia 17.05.2015 Błażej Spychalski szef Sztabu Wyborczego Andrzeja Dudy w województwie łódzkim (PiS), oraz Joanna Skrzydlewska Zarząd Województwa Łódzkiego (PO)

Andrzej Duda - Dobra zmiana

THE BEST OF: Komorowski

Andrzej Kołakowski Epitafium dla Majora Ognia

Major Łupaszko i jego żołnierze

Andrzej Wajda "Solidarni z więzniami politycznymi"

Debata Kaczyński - Michnik z 1993 roku.