Znalezione w archiwach.
Radomsko , 1953 r.
Uchwała – My członkowie powiatowego aktywu PZPR potępiamy tych wszystkich, którzy krytykują I sekretarza naszej organizacji. Publiczna krytyka działań politycznych I sekretarza, zawieranych przez niego sojuszy to chamski atak na naszą partię. Tak chamski atak mogą przeprowadzić tylko wewnętrzni wrogowie naszej partii. Ci niby członkowie , przyjęci do partii wbrew stanowisku I sekretarza , nie są godni zaufania. Tylko I sekretarz może decydować kto może być członkiem naszego aktywu partyjnego. Aktyw partyjny wszystkim prawicowym , reakcyjnym i ludowym ekstremistom mówi głośno NIE, NIE ! Wszelkie odchylenia od aktualnie obowiązującej oficjalnej linii partii, będą zawsze potępiane. Publiczne krytykowanie I sekretarza, żądanie zmian w funkcjonowaniu naszej partii, jest reakcyjnym działaniem, zmierzającym do osłabienia i rozbicia naszego powiatowego aktywu. Potępiamy takie chamskie działania. Jesteśmy oburzeni, że ktoś może , publicznie krytykować jak najbardziej słuszną linię partyjną reprezentowaną przez I sekretarza Komitetu Powiatowego naszej wielkiej partii. Oświadczamy, że nasz I sekretarz ma zawsze, wyjątkową rację . Jest świetlisty w swojej mądrości . Trochę mniejszą rację mają inni funkcyjni członkowie naszego aktywu. Ich działania polityczne, nie podlegają żadnej krytyce. Niech żyje nasz wielki i mądry I sekretarz. Natomiast z całą stanowczością potępiamy reakcyjnych i ludowych wrogów naszej partii. Ich miejsce jest na śmietniku historii.
Radomsko, 1968 r.
Uchwała – My członkowie powiatowego aktywu PZPR potępiamy tych wszystkich, którzy krytykują linię naszej partii. Tak czynią tylko syjonistyczni agenci. Rewizjonistom mówimy NIE ! Ostatnio w naszym powiecie ujawniło się dwóch dysydentów. Ich reakcyjne odchylenie jest istotnym zagrożeniem dla naszej partii. Tylko dzięki czujności naszego wielkiego i przemądrego I sekretarza powiatowego ujawniono to zagrożenie. I sekretarz udał się za tymi wrogami naszej partii do WC. Będąc z tymi syjonistycznymi agentami, w WC stał za nimi . Wtedy odkrył kim naprawdę są. Ci niby członkowie naszej partii okazali się Chamem i Żydem. Dlatego też potępiamy tego chama i Żyda, za reakcyjne ataki na naszego I sekretarza ! Żydzi i chamy na Madagaskar !
Radomsko, 1976 r.
Uchwała – My członkowie powiatowego aktywu PZPR potępiamy tych wszystkich, którzy krytykują linię naszej partii. W ostatnich czasach dwóch członków naszej partii podjęło próbę buntowania robotników, chłopów i inteligentów. Ci niby członkowie naszej partii, publicznie nie zgadzają się z liną polityczną reprezentowaną przez I sekretarza powiatowego naszej partii. Chcą wmówić aktywowi robotniczemu , że I sekretarz myli się w swoich politycznych deklaracjach. Przecież znaczna podwyżka cen żywności jest uzasadniona. Także sojusz z naszymi przyjaciółmi z ZSRR jest mądrą i właściwą decyzją. Potępiamy jako chamów, warchołów i wichrzycieli tych członków naszej partii, którzy ośmielają się krytykować tytana intelektu – I powiatowego sekretarza naszej partii i pomniejszych tytanów, przemądrych i przebiegłych członków komitetu powiatowego. Oświadczamy, że zawsze będziemy wiernie trwać przy naszym ukochanym I sekretarzu . Będziemy trwać do końca, jego , albo naszej powiatowej organizacji partyjnej.
Everything is very open with a really clear clarification of
the issues. It was truly informative. Your site
is very helpful. Thanks for sharing!
When someone writes an post he/she keeps the image of a user in his/her mind that how a user can be aware of it.
So that’s why this piece of writing is perfect. Thanks!
I don’t know whether it’s just me or if perhaps everybody else experiencing problems with
your blog. It appears as if some of the written text in your posts are running off the screen.
Can somebody else please provide feedback and let me know if this
is happening to them too? This could be a problem with my browser because I’ve had this happen before.
Appreciate it
If you would like to take a great deal from this article then you have to apply such
strategies to your won webpage.
Hey there! Would you mind if I share your blog with my
twitter group? There’s a lot of folks that I think would really enjoy your content.
Please let me know. Many thanks
I visited many blogs except the audio feature for audio songs
existing at this website is genuinely fabulous.
Everyone loves what you guys are usually up too. This kind of clever work
and reporting! Keep up the awesome works guys I’ve included you
guys to blogroll.
I’m not that much of a online reader to be honest but your sites really nice, keep it up!
I’ll go ahead and bookmark your website to come back
later on. Cheers
Fastidious answer back in return of this query
with genuine arguments and describing the whole thing concerning that.
Hi there! I know this is kinda off topic but I was wondering which blog platform
are you using for this site? I’m getting sick and tired of WordPress because
I’ve had issues with hackers and I’m looking at
options for another platform. I would be fantastic if you could point me in the
direction of a good platform.
I think the admin of this web site is really working hard for his website,
because here every information is quality based information.
If you wish for to obtain much from this paragraph then you have to apply these techniques to your
won web site.
I have to thank you for the efforts you’ve put in penning this blog.
I’m hoping to check out the same high-grade content by
you later on as well. In truth, your creative writing abilities has motivated me to get my very own site now ;)
I’m curious to find out what blog system you’re working with?
I’m having some minor security issues with my latest website and
I’d like to find something more safeguarded. Do you have any recommendations?
I just like the valuable info you supply for your articles.
I’ll bookmark your blog and check once more here regularly.
I’m quite certain I will be told many new stuff right here!
Best of luck for the following!
I am not certain where you’re getting your info,
but good topic. I needs to spend a while finding out much
more or understanding more. Thank you for excellent
information I was on the lookout for this info for my mission.
Hi there, I discovered your blog by means of Google whilst looking for a comparable
subject, your website came up, it looks great. I’ve
bookmarked it in my google bookmarks.
Hello there, simply was aware of your weblog via Google, and found that it
is truly informative. I am gonna be careful for brussels.
I’ll be grateful if you happen to continue this in future.
Lots of folks will probably be benefited from your writing.
Cheers!
Superb, what a webpage it is! This weblog presents helpful data to us,
keep it up.
I think the admin of this web page is actually working
hard for his web site, because here every information is quality based information.
Pro Cialis 20 Mg Effet Cialis Generic Cialis Cytotec Generique Pharmacy Rx One 60 Mg Cialis