Ankieta

Na kogo zagłosujesz 21 października w wyborach na prezydenta Radomska?

 • Wioletta Pal (KW Wioletty Pal) (56%, 45 głosów)
 • Jarosław Ferenc (KW RdR) (15%, 12 głosów)
 • Dawid Wawryka (KW Otwarte Miasto) (11%, 9 głosów)
 • Jakub Jędrzejczak (KW PO) (10%, 8 głosów)
 • Jacek Gębicz (KW WS) (9%, 7 głosów)

Oddanych głosów: 81

Loading ... Loading ...
Polecam:


Hyde Part jest miejscem, które ma służyć Czytelnikom do dyskutowania na tematy bieżące, nieporuszane we wpisach.

Zachęcam więc do dyskutowania poniżej, za pomocą formularza do zostawiania komentarzy.

396 komentarzy to “Hyde Park”

 • Szymon Zyberyng:

  Co zrobimy z ewidentną dyskryminacją pedofili, zoofili, nekrofili ? 17 maja 1990 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), wykreśliła homoseksualizm z Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych. Stwierdziła również, iż żadna orientacja seksualna (w tym homoseksualna) nie powinna być przez nikogo traktowana jako zaburzenie ! Pytam co z dyskryminacją pedofilii, przecież to także tylko zaburzenie orientacji seksualnej ?

 • Szymon Zyberyng:

  W sprawie starosty Andrzeja Pluteckiego, nie jest tylko ważne, że był członkiem zbrodniczej i totalitarnej PZPR. Najbardziej kompromitujące jest to, że A.Plutecki został członkiem PZPR, w marcu 1982r, trzy miesiące po wprowadzeniu stanu wojennego. Trzy miesiące po zamordowaniu górników w kopalni „Wujek”.
  Gdy komuniści wywołali wojnę z narodem, mordowali ludzi, bili ich, pozbawiali wolności tysiące wolnych POLAKÓW, wyrzucali ich z pracy, ze studiów, pozbawiali środków do życia, to wtedy kapral Andrzej Plutecki pisał do sekretarza POP śląskiej jednostki MSW(pacyfikującej kopalnię „Wujek” i inne protestujące śląskie zakłady pracy), „ Proszę o przeszeregowanie mnie w poczet członków PZPR. Decyzję którą podjąłem wstępując do partii uważam, za słuszną i podtrzymuję ją nadal., zapoznałem się z programem partii, z jej zamierzeniami na drodze wyprowadzenia z kryzys. W pełni identyfikuję się z tymi założeniami.”
  Przypomnę, że A.Plutecki jest starostą i radnym powiatowym, wybranym z listy PiS. Chciał być także kandydatem PiS na prezydenta Radomska. Stworzył koalicję z PO. I nigdy nie krytykował PO, w pełni utożsamiając się z programem tej partii, z jej zamierzeniami na drodze wyprowadzenia Polski z kryzysu.

 • Szymon Zyberyng:

  O tym kto działa na szkodę PiS, lupanarze, B. POkorze, nowym pełnomocniku powiatowym, kandydacie PiS na prezydenta Radomska W.Kamińskim.

  http://www.tvntl.pl/index.php/programy-mainmenu-30/rozmowa-dnia/17188-rozmowa-dnia-18012016-szymon-zyberyng-prawo-i-sprawiedliwo

 • Szymon Zyberyng:

  Krótka informacja dla pohańców. Nie dajcie się relokować do Polski. Lokujcie się z całych sił, swoimi ciemnymi ręcyma i nogamy(które pracy nie zaznały), w Niemczech, Holandii, Francji. W Polsce nie przyjęła się poprawność polityczna. Nie jesteśmy zniewieściali, spedaleni jak niemiaszki, „żabojady” i „wiatraki”. Polacy nie pozwolą wam bezkarnie gwałcić Naszych córek, żon, sióstr, matek. Na znak protestu nie założymy spódnic, nie będziemy robić marszów i dawać wam kwiatów. Jesteśmy narodem, w którym tradycja nie zginęła. Więc możecie skończyć jak ci pohańcy, którzy w XVII w., próbowali imigrować na Nasze kresy. Najbardziej znany, nazywa się Azja Tuhajbejowicz. Pohańbił Ewę Nowowiejską. Kwiatów nie dostał. Nie idźcie w jego ślady.

 • Szymon Zyberyng:

  „Byłby dobrym Prezydentem Radomska? – Nie. Pan Jarosław Ferenc – to również wszyscy ludzie pana Jarosława Ferenca, a może przede wszystkim Jerzego Słowińskiego. To jest ekipa, kora już rządziła. Wszyscy pamiętamy, jak to się skończyło.” -Magdalena Spólnicka.

 • Witam mysle,ze tablica dla pomordowanych z grupy Rogulki powinno sie umiescic w budyku ktory ostatnio remontowal TBS pozdrawiam

 • Szymon Zyberyng:

  Kandydat Jacek Gębicz w swoim filmie wyborczym wykorzystał muzykę zespołu GREGORIAN, który posiada prawa autorskie do tego utworu muzycznego. Rozumiem , że Jacek Gębicz i jego komitet WS uzyskał zgodę na wykorzystanie tego utworu w celach wyborczych . Nie wierzę, że kandydat na prezydenta, mógłby złamać prawo i co gorsza narażać się na ogromne koszty, związane z naruszeniem praw autorskich.
  Ustawa Prawo autorskie i prawa pokrewne, Art. 31. Wolno nieodpłatnie wykonywać publicznie rozpowszechnione utwory podczas ceremonii religijnych, imprez szkolnych i akademickich lub oficjalnych uroczystości państwowych, jeżeli nie łączy się z tym osiąganie pośrednio lub bezpośrednio korzyści majątkowych i artyści wykonawcy nie otrzymują wynagrodzenia, z wyłączeniem imprez reklamowych, promocyjnych lub WYBORCZYCH.

 • Szymon Zyberyng:

  Ciekawa sprawa z Jackiem Gębiczem i popełnionym przestępstwem z art 115. Prawa Autorskiego. Po moim wpisie o naruszeniu prawa autorskiego, przez prezydenta in spe J.Gębicza, ze strony wyborczej kandydata ZNIKNĄŁ materiał reklamowy ,w którym użyto muzyki zespołu Gregorian. Ten film był emitowany kilkanaście razy w NTL. Ciekawe czy został już wycofany ? Może, ktoś mi anonimowo udzieli takich informacji ? Kolejne pytanie, czy radomszczańskie media, zajmą się tym tematem ? Facet chce zostać prezydentem, a nie słyszał o prawach autorskich.

 • Szymon Zyberyng:

  Zdrajcą nie byłem i dokumentu zdrady nie podpiszę. Jestem przygotowany na wszystko, nawet na śmierć! Jeśli padam na kolana to tylko przed Bogiem! Wiem, że stosujecie barbarzyńskie metody i pan temu patronuje! Wszystko do czasu! Przemocą i kłamstwem nikt jeszcze nie osiągnął prawdziwej i trwałej władzy […]” kpt. Stanisław Sojczyński „Warszyc”, fragment przesłuchania z procesu.

 • Szymon Zyberyng:

  Obietnice Pinokia Ferenca są jak wa­ta cuk­ro­wa, słod­kie, roz­dmucha­ne i zu­pełnie bezwartościowe.

 • Szymon Zyberyng:

  Mamy wojnę. Tę wojnę Nam- białym ludziom, wypowiedzieli ciemnoskórzy islamiści. Lewactwo, liberałowie będą Was kłamali, że to tylko niektórzy islamiści chcą Nas zabijać. W europejskich szkołach, młode „arabusy” biły brawo i cieszyli się po zamachach w Brukseli. Masz jeszcze wątpliwości, że mamy wojnę ?
  Ta część Europy, która odrzuciła wiarę w Boga, chrześcijaństwo na rzecz politycznej poprawności, tę wojnę już przegrała. Symbolem tej porażki są niemieccy twardziele –antyterroryści, którzy mają w meczecie zatrzymać „arabusa” mordercę, ale wcześniej zdejmują buty, aby nie urazić uczuć religijnych islamskich terrorystów.
  W Polsce, nie odrzuciliśmy wiary w Boga. Politycznej poprawności daliśmy odpór. Kiedyś byliśmy przedmurzem chrześcijaństwa. Teraz będziemy jedynie wyspą wolną od ciemnoskórych. Nie chcemy żadnego imigranta w Polsce. ŻADNEGO. My, wolni Polacy, tej wojny, jeszcze nie przegraliśmy.

Skomentuj

Filmiki

Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta RP - Komentarz Tygodnia 01.02.2015

Komentarz Tygodnia 17.05.2015 Błażej Spychalski szef Sztabu Wyborczego Andrzeja Dudy w województwie łódzkim (PiS), oraz Joanna Skrzydlewska Zarząd Województwa Łódzkiego (PO)

Andrzej Duda - Dobra zmiana

THE BEST OF: Komorowski

Andrzej Kołakowski Epitafium dla Majora Ognia

Major Łupaszko i jego żołnierze

Andrzej Wajda "Solidarni z więzniami politycznymi"

Debata Kaczyński - Michnik z 1993 roku.