Ankieta

Na kogo zagłosujesz 21 października w wyborach na prezydenta Radomska?

  • Wioletta Pal (KW Wioletty Pal) (56%, 45 głosów)
  • Jarosław Ferenc (KW RdR) (15%, 12 głosów)
  • Dawid Wawryka (KW Otwarte Miasto) (11%, 9 głosów)
  • Jakub Jędrzejczak (KW PO) (10%, 8 głosów)
  • Jacek Gębicz (KW WS) (9%, 7 głosów)

Oddanych głosów: 81

Loading ... Loading ...
Polecam:


Pojawia się wiele nieprawdziwych informacji o tym, że Wspólny Samorząd to inny PiS, że ma coś wspólnego z PiS. Muszę więc przypomnieć co wydarzyło się od września 2014 r., wtedy łatwiej będzie zrozumieć, dlaczego powstał WS.
Jest wrzesień 2014 r. zbliżają się wybory samorządowe. Beata Pokora, I.Owczarek, W.Nicpan, J.Gębicz popierają A.Pluteckiego jako kandydata PiS na prezydenta Radomska. Propozycje kandydowania z PiS otrzymuje także Anna Milczanowska. Zgodnie ze statutem PiS, decyzje o tym kto ma być kandydatem PiS podejmują władze krajowe partii i sam pan prezes Jarosław Kaczyński.
Ocena polityczna działań A.Pluteckiego, Beaty Pokory, Ireneusza Owczarka, Jacka Gębicza,W.Nicpana, dokonana przez władze PiS jest miażdżąca, A.Pluteckiemu cofnięto pełnomocnictwo do reprezentowania PiS oraz nie otrzymał poparcia władz partii jako kandydat na prezydenta Radomska. Władze partii i sam prezes Jarosław Kaczyński uznali, że osobą godną, aby reprezentować PiS, jest Anna Milczanowska.

Beata Pokora, I.Owczarek, W.Nicpan, J.Gębicz nie potrafią pogodzić się z przegraną. Łamiąc statut PiS, w wyborach samorządowych oficjalnie popierają Jarosława Ferenca. Wbrew politycznej decyzji statutowych władz partii tworzą koalicję z PO i RdR.
W 2015 r. zostały ujawnione dokumenty kompromitujące A.Pluteckiego jako członka PiS. Wynikało, z nich, że Andrzej Plutecki w stanie wojennym służył w jednostkach MSW i po wprowadzeniu stanu wojennego został członkiem PZPR, a w latach 80, był aparatczykiem partyjnym. Pomimo tych kompromitujących faktów, Beata Pokora, W.Nicpan, I.Owczarek wciąż popierają A.Pluteckiego na stanowisku starosty. Nie korzystają z możliwości zerwania współpracy z A.Pluteckim i PO.
Władze PiS, w związku z wielokrotnym łamaniem statutu partii oraz działa
niem na szkodę Prawa i Sprawiedliwości podejmują decyzję o wykluczeniu z PiS obecnych liderów Wspólnego Samorządu.
Beata Pokora, Ireneusz Owczarek, W.Nicpan od 2010 r., wiernie służą J.Ferencowi, PO i RdR. Oszukują prawicowych wyborców, aby ich głosy przekazać na rzecz przeciwników politycznych Prawa i Sprawiedliwości.
Prawicowy wyborca musi mieć świadomość, że głos oddany na Wspólny Samorząd, to głos oddany na ludzi TW „Wacka” –Ferenca i innych wrogów PiS. Głos na WS to głos za milionami dla prawników i brakiem rozwoju Radomska i powiatu radomszczańskiego. Nie daj się oszukać, że B.Pokora i J.Gębicz od lat siedzący przy stoliku władzy, chcą go przewrócić.
PRZYJAZNE MIASTO i PRZYJAZNY POWIAT!

Skomentuj

Filmiki

Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta RP - Komentarz Tygodnia 01.02.2015

Komentarz Tygodnia 17.05.2015 Błażej Spychalski szef Sztabu Wyborczego Andrzeja Dudy w województwie łódzkim (PiS), oraz Joanna Skrzydlewska Zarząd Województwa Łódzkiego (PO)

Andrzej Duda - Dobra zmiana

THE BEST OF: Komorowski

Andrzej Kołakowski Epitafium dla Majora Ognia

Major Łupaszko i jego żołnierze

Andrzej Wajda "Solidarni z więzniami politycznymi"

Debata Kaczyński - Michnik z 1993 roku.