Ankieta

Na kogo zagłosujesz 21 października w wyborach na prezydenta Radomska?

  • Wioletta Pal (KW Wioletty Pal) (56%, 45 głosów)
  • Jarosław Ferenc (KW RdR) (15%, 12 głosów)
  • Dawid Wawryka (KW Otwarte Miasto) (11%, 9 głosów)
  • Jakub Jędrzejczak (KW PO) (10%, 8 głosów)
  • Jacek Gębicz (KW WS) (9%, 7 głosów)

Oddanych głosów: 81

Loading ... Loading ...
Polecam:


„Wiedza daje wolność” napisała Erich Maria Remarque . W demokracji, wiedza o kandydacie, daje więc wyborcy wolność wyboru. Teoretycznie, wzorcowy kandydat, biorący udział w demokratycznych wyborach, powinien być wobec wyborców  szczery, przejrzysty i przedstawiać swoje poglądy, wartości życiowe czyli siebie, takim jakim jest naprawdę. Polityczna praktyka jest oczywiście całkiem inna. Większość kandydatów ukrywa swoje prawdziwe oblicze. Kwestią fundamentalną, jest jak bardzo dany kandydat jest hipokrytą ? Jak bardzo chce oszukać wyborców.
7 lutego będziemy wybierać prezydenta Radomska. Bez wątpienia spośród wszystkich kandydatów królem hipokrytów, przepraszam, jakim tam zwykłym królem, CESARZEM hipokrytów jest niejaki Jacek Gębicz.
Ten kandydat i lokalni politycy, którzy go POpierają uważają, że są prawicowi. Mają coś wspólnego z facetem, który nazywał się Krzysztof Bęgowski, teraz nazywa się Anna Grodzka i wydaje mu się, że jest kobietą.
J.Gębicz wszem i wobec głosi, że samorząd to nie polityka oraz, że jest POnad POdziałami. J.Gębicz ośmiesza się, mówiąc, że jego nie interesuje polityka, tylko samorządność. Czysta hipokryzja. Sam od kilku lat podejmuje działania czysto polityczne, stojąc wiernie po stronie PO i „Wacków” z RdR.
Gdyby Jacek Gębicz faktycznie chciał być taki POnad POdziałami, to przed wyborami zrezygnowałby ze stanowiska przewodniczącego rady Miasta, które zawdzięcza swoim politycznym sponsorom z PO i nie chciałby POparcia osób, które są z tzw. „platformianego PiS” .
Polityk, nie żyje w próżni. Odpowiada za swoje wcześniejsze polityczne wybory oraz za osoby z którymi kreuje polityczną rzeczywistość. Więc jest oczywiste, że w pełni akceptuje, popiera osoby, które są mu politycznie najbliższe. Bierze, także na siebie ich wszystkie polityczne grzechy.
Liderem niby prawicowego „ Wspólnego Samorządu” jest starosta Andrzej Plutecki były aparatczyk z PZPR. Nie jest tylko ważne, że „majtkowy” był członkiem zbrodniczej i totalitarnej PZPR. Najbardziej kompromitujące jest to, że Plutecki został członkiem PZPR, w marcu 1982r, trzy miesiące po wprowadzeniu stanu wojennego. Trzy miesiące po zamordowaniu górników w kopalni „Wujek”. Gdy komuniści wywołali wojnę z NARODEM, mordowali ludzi, bili ich, pozbawiali wolności, tysiące wolnych POLAKÓW wyrzucali z pracy, ze studiów, pozbawiali środków do życia, to wtedy kapral Andrzej Plutecki pisał do sekretarza POP śląskiej jednostki MSW(mordującą górników z „Wujka”) „ Proszę o przeszeregowanie mnie w poczet członków PZPR. Decyzję którą podjąłem wstępując do partii uważam, za słuszną i podtrzymuję ją nadal., zapoznałem się z programem partii, z jej zamierzeniami na drodze wyprowadzenia z kryzysu. W pełni identyfikuję się z tymi założeniami.”
Andrzej Plutecki wstępując do zbrodniczej PZPR, akceptował, popierał wszystkie zbrodnie na Polakach dokonane przez tą totalitarną partię. Każdy, kto akceptuje ten świadomy wybór A.Pluteckiego, popiera taką osobę, korzysta z jego politycznego poparcia, bierze na siebie jego hańbiący grzech , akceptacji wszystkich komunistycznych zbrodni.
Jacek Gębicz oprócz hasła „POnad POdziałami”, powinien głosić hasło „Wybierzmy przyszłość -zapomnijmy o hańbiącej przeszłości Pluteckiego” .
Dla byłego człowieka Jaruzelskiego i Kiszczaka, A. Pluteckiego nie ma już miejsca w PiS. Dlatego założył stowarzyszenie „ Wspólny Samorząd”. Pluteckiego i J. Gębicza wspierają powiatowi radni z „platformianego PiS”. Beata Pokora, Bożena Sewerynek, Włodzimierz Nicpan. Oni, też wiedzą, że dla nich nie ma już od dawna miejsca w PiS. Dzięki tym „prawicowym” radnym, PO mająca 15% poparcie wśród powiatowych wyborców, rządzi w powiecie . Osoby wierne PO , są dyrektorami szpitala, urzędu pracy, szkół i innych powiatowych instytucji. PiS, który wyborach parlamentarnych, zdobył prawie 50 % nie ma NIC.
Dla Beaty Pokory prezesa „ Wspólnego Samorządu”, a tym samym dla Jacka Gębicza, najbardziej hańbiącą decyzją polityczną jest pełna akceptacja okradzenia pielęgniarek. Beata Pokora jako członek zarządu powiatu, okazała wyjątkową POgardę pielęgniarkom ze szpitala, akceptując i popierając decyzję o niewypłacaniu należnych im pieniędzy. Dyrektor Radosław Pigoń był zobowiązany do realizacji ustawy z dnia 22.10. 2010 r. o zmianie ustawy o zakładach opieki zdrowotnej. Pracownicy szpitala powinni otrzymać łączną kwotę: 4 262 222,00 zł (słownie: cztery miliony dwieście sześćdziesiąt dwa tysiące dwieście dwadzieścia dwa złote ). Takie były ustalenia pokontrolne Państwowej Inspekcji Pracy. Kontrola była konieczna, ponieważ wcześniej dyrektor R.Pigoń, próbował „ukryć” pieniądze, pisząc do związków zawodowych, że te pieniądze nie należą się pracownikom szpitala.
Sprawa niewypłacenia pieniędzy pielęgniarkom, jest przykładem ewidentnie pokazującym istotną różnicę pomiędzy prawdziwym PiS, a „platformianym” PiS. Ludzie dla których liczy się tylko władza i płynące z niej korzyści, są gotowi zaakceptować każdą niegodziwość. Oni zbudowali polityczny lupanar posługując się logo PiS. Z tego lupanaru, nikt ich nie wyrzucił. Po prostu prezes Jarosław Kaczyński zabrał im to logo, aby go nie hańbili. Ocena przez władze PiS, politycznych działań i wyborów Pluteckiego, B.Pokory, spowodowała, że ten pierwszy nie został kandydatem PiS na prezydenta Radomska, a B.Pokora została usunięta z listy kandydatów PiS do parlamentu.
Jacek Gębicz, ewidentnie nie jest kandydatem „ponad podziałami”. To tylko takie puste hasełko mające ukryć polityczną nicość J.Gębicza. Prawdziwym politycznym credo J.Gębicza jest „POnad POdziałami, POpieram każdego, kto coś mi da”. Jak na razie „prawicowy” J.Gębicz oddawał się PO. Tylko dzięki PO był i jest przewodniczącym miejskiej rady.
Nie można zapomnieć, że J.Gębicz jako radny wiernie bronił i wspierał kłamcę TW „Wacka”. Jako przewodniczący RM, nie zrobił NIC, aby Jerzy Słowiński, odpowiedział na proste pytanie : CZY W AKTACH SPRAWY karnej, przeciwko J.Słowińskiemu, ZNAJDUJE SIĘ JEGO PISEMNE ZOBOWIĄZANIE NAPISANE WŁASNORĘCZNIE do WSPÓŁPRACY Z SŁUŻBĄ BEZPIECZEŃSTWA, w którym napisał,  że „informacje pisemne będę podpisywał pseudonimem Wacek.”. „Prawicowy” kandydat akceptujący kłamcę, skazanego prawomocnym wyrokiem ? Tylko POnad POdziałami ! Dla kogoś, kto jest faktycznie prawicowy, nie jest do zaakceptowania polityczne popieranie kłamcy i tewulca, który chciał donosić „ubekom”, na swoich przyjaciół .
Jacek Gębicz, ewidentnie nie jest kandydatem „ponad podziałami”. Jest kandydatem wysuniętym przez pewną grupę osób, które od lat działają w lokalnej polityce. Łączy ich całkowita bezideowość(chociaż wydaje im się, że są prawicowi) oraz ogromna niechęć do Anny Milczanowskiej. To przecież tylko ta niechęć i zazdrość, że prawicowy elektorat popiera A.Milczanowską, spowodowała, że Jacek Gębicz i inni radni z PiS(na rozkaz Maciejewskiego) stworzyli z PO i Razem dojmy Radomsko „księżycową koalicję”.
W ostatnich wyborach samorządowych J.Gębicz, Plutecki, B.Pokora, W.Nicpan , nie oficjalnie popierali kandydata „Wacków”, niejakiego J. Ferenca. W tych wyborach, wiedząc, że w PiS, są „wyzerowani”, postanowili oficjalnie działać przeciwko kandydatowi PiS na prezydenta Radomska Wiesławowi Kamińskiemu. Figurant Jacek Gębicz i jego mocodawcy próbują oszukać prawicowy elektorat, że to oni są prawdziwymi prawicowcami. „Po owocach ich poznacie”. Może kiedyś te owoce były trochę prawicowe. Teraz już zgniły i nadają się tylko do wyrzucenia.
Zaszkodzenie PiS, to jeden motyw dla którego kandyduje J.Gębicz. Drugim jest oczywista chęć „sprzedania” się. Bez wątpienia J.Gebiczowi uda się oszukać paru wyborców i otrzyma jakieś głosy. Więc w drugiej turze za poparcie któregoś kandydata, J.Gębicz będzie „sprzedawać” swoich wyborców. Tylko, że to sprzedawanie wyborców w Radomsku, nie udaje się. W 2010 r. wyborców „sprzedawali” Maciejewski i Zacharewicz. Tak politycznie handlowali, że za rok od wyborców PO mordzie dostali i posłami być przestali. J.Zacharewicz to dostał od wyborców taką „fangę”, że nawet radnym wojewódzkim w 2014 r. nie został. Wyborcami handlowali w 2014r., E. Drzazga, R.Zakrzewski i jakiś facet. Nic ten handel nie dał. Wygrał kandydat PiS Anna Milczanowska.
Tak na spokojnie oceniając J.Gębicza, to co sobą reprezentuje, to jest on taką tanią polityczną podróbką. Ktoś, kto autentycznie jest prawicowy zagłosuje na oryginalny PiS czyli Wiesława Kamińskiego, liberalni wyborcy zachwyceni megaferami PO i chcący aby do Radomska przyjechali „kolorowi” „ubogacający” Nasze kobiety, zagłosują na uroczą, mający ciepły głos M.Spólnicką, wyborcy, którzy chcą zmieniać Radomsko i sprzedawać kamienice, 1500 m działki w centrum Radomska za 28 tys. zł oraz powrotu straży miejskiej, zagłosują na J.Ferenca, wyborcy, którzy chcą wyrazić swój sprzeciw wobec wszystkiego zagłosują na politycznie „dziewiczego” Jacka Raka. Natomiast wyborcy, którzy lubują się w POdróbkach zagłosują na faceta, który raz jest tu, a PO chwili tam czyli jest dla każdego PONAD PODZIAŁAMI!

3 komentarze to “O zamordowanych górnikach, , komunistycznych zbrodniach, Jaruzelskim, komuniście Pluteckim, okradzionych pielęgniarkach, kłamcy TW „Wacku”, aferach PO czyli kilka refleksji o tym jak Jacek Gębicz jest dla każdego PONAD PODZIAŁAMI !”

Skomentuj

Filmiki

Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta RP - Komentarz Tygodnia 01.02.2015

Komentarz Tygodnia 17.05.2015 Błażej Spychalski szef Sztabu Wyborczego Andrzeja Dudy w województwie łódzkim (PiS), oraz Joanna Skrzydlewska Zarząd Województwa Łódzkiego (PO)

Andrzej Duda - Dobra zmiana

THE BEST OF: Komorowski

Andrzej Kołakowski Epitafium dla Majora Ognia

Major Łupaszko i jego żołnierze

Andrzej Wajda "Solidarni z więzniami politycznymi"

Debata Kaczyński - Michnik z 1993 roku.