Ankieta

Na kogo zagłosujesz 21 października w wyborach na prezydenta Radomska?

 • Wioletta Pal (KW Wioletty Pal) (56%, 45 głosów)
 • Jarosław Ferenc (KW RdR) (15%, 12 głosów)
 • Dawid Wawryka (KW Otwarte Miasto) (11%, 9 głosów)
 • Jakub Jędrzejczak (KW PO) (10%, 8 głosów)
 • Jacek Gębicz (KW WS) (9%, 7 głosów)

Oddanych głosów: 81

Loading ... Loading ...
Polecam:


Ludzka przyzwoitość wymaga, aby publicznie zaprotestować przeciwko bezczelnym kłamstwom Pinokia Ferenca. 10 miesięcy rządów „profesjonalisty” pokazało, że „król jest nagi”. Podczas kampanii wyborczej, specjalista od PR- wynajęty facet z warszawki stworzył obraz Ferenca jako wyjątkowego PROFESJONALISTY. Ferenc obiecywał, że stworzy Nam raj na ziemi. Była to zwykła wyborcza manipulacja, aby zdobyć władzę i Razem doić Radomsko. Facet z Przasnysza, po prostu oszukał RADOMSZCZAN. Ferenc doskonale wie, że nie jest żadnym profesjonalistą. Ferenc DOSKONALE wie, że jest totalnym NIEUDACZNIKIEM, który czego się nie dotknie, to wszystko spieprzy. Ferenc także wie, że otoczył się nieudacznikami.

Pan prezydent doktor Jarosław Ferenc, każdego dnia sprzeniewierza się treści zaprzysiężenia, które złożył RADOMSZCZANOM- „.powierzony mi urząd sprawować będę dla dobra publicznego i pomyślności miasta”. Panie prezydencie „Miasto”, to nie tylko funkcyjni z RdR, PO, Nowoczesnej. W tej przysiędze nie chodzi tylko o pomyślność i dobro Pana, „Wacka” i ludzi z RdR, PO, Nowoczesnej i Wspólnego Samorządu. Bez wątpienia pod rządami kapitana Schettino to dobro i pomyślność jest znaczne. Natomiast dobro zwykłych mieszkańców Radomska jest coraz gorsze. Ferenc i jego ekipa NISZCZĄ RADOMSKO.

Chłopiec z Przasnysza boi się coraz bardziej, ponieważ zdaje sobie sprawę, że prawda o jego nieudacznictwie i niszczeniu Radomska dotarła „na miasto”. Im bardziej boi się gniewu mieszkańców Radomska, tym bardziej kłamie. W czasie kampanii wyborczej Ferenc mamił obywateli Radomska, że przeprowadzi REWITALIZACJĘ i stworzy NOWE CENTRUM RADOMSKA. Ferenc wreszcie przyznał się, że REWITALIZACJA pod jego rządami zbankrutowała. Oczywiście zdaniem Pinokia, winnym tego jest Anna Milczanowska. Ferenc bezczelnie kłamie, mówiąc „Diagnoza społeczna przygotowana w 2015 roku, przyjęta przez moją poprzedniczkę w grudniu ubiegłego roku, nie spełnia wymogów ustawy o rewitalizacji”.

Wystarczy włączyć „wujka” google, aby obnażyć kłamstwo Fernca. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju w lipcu 2015 r. wydało „Wytyczne w zakresie rewitalizacji w programach operacyjnych na lata 2014-2020” . Diagnoza społeczna przygotowana w 2015 roku, gdy rządziła A.Milczanowska, spełniała założenia określone w tych wytycznych. Jednak 4 sierpnia 2016 r. Minister Rozwoju wydał nowe wytyczne w zakresie rewitalizacji, w których inaczej opisano kryteria dotyczące diagnozy społecznej. W sierpniu 2016 r. Anna Milczanowska nie była prezydentem Radomska, a więc to nie na Niej spoczywał obowiązek sporządzenia NOWEJ DIAGNOZY. Tylko Ferenc odpowiada za to, że NIE BĘDZIE REWITALIZACJI ponieważ nie sporządził diagnozy społecznej zgodnej z wytycznymi wydanymi w sierpniu 2016.

W Radomsku coraz bardziej staje się wyczuwalny zapach referendum.

8 komentarzy to “Pinokio z Przasnysza niszczy Radomsko czyli jak prezydent Jarosław Ferenc zlikwidował rewitalizację!”

 • WACEK:

  Komentarz do zachowania J.Ferenca moze być jeden.Trzeba pojechać Szwejkiem,”Bezczelne te kurwy są i zuchwałe”.

 • Ziom:

  Czytam dziś „Gazetę Radomszczańską”, a tam Ferenc informuje, że rewitalizacji nie będzie, bo to wina poprzedniczki a zwłaszcza naczelniczki rozwoju. Czytam dalej, a tam że on nic nie wie o muzeum, nikt z nim nie rozmawiał, a za wszystko to odpowiedzialny jest poprzedni naczelnik Tomasz Nowak, itd, itp. Rzygać się chce. Sprawowanie urzędu prezydenta w Radomsku to jakiś folklor. Zabawa kosztem mieszkańców. Zero pieniędzy z zewnątrz, opóźnienia inwestycji, niebezpieczne nieodśnieżone drogi miejskie, zaprzepaszczona szansa na przebudowę basenu miejskiego, brak kontynuacji rewitalizacji parku Świętojańskiego, kupowanie chaszczy po 170 zł za m2, nieudany remont USC, brak nowoczesnych autobusów, brak realizacji projektu z BO na Bartodziejach, i wiele innych bratków. Nawet reorganizacja mu nie wyszła. Albo wyszła bokiem. Co za chory pomysł, by stworzyć super wydział połączony z dwóch najważniejszych wydziałów w mieście. A na czele postawić pana Załoga. No i mamy rewitalizację, profesjonalnie przygotowane wnioski, itd. Kompromitacja, ciśnie się na usta. Nic tylko REFERENDUM!!!!!

 • Leszek:

  Czekam na tekst o referendum w sprawie odwołania Ferenca. Czas podjąć działania.

 • Sokolnik:

  Panie Szymonie,tak akcja z ptakami, jest doskonała. Filmik bije rekordy oglądalności. Ferenc złapany na linkę. To chyba przypadek rozumiem.

 • aga:

  To nie przypadek. Jaruś spod Przesnysza jest profesjonalistą od głupoty…

 • Błażej:

  Niestety społeczeństwo polskie jest coraz bardziej leniwe i takie referenda lokalne są raczej bezcelowe oraz bez szans na osiągnięcie zbliżonej do wymaganej frekwencji. Dlatego pewnie pan Ferenc żadnego referendum się obawiać nie musi. Żeby ludzie ruszyli do urn on by musiał naprawdę porządnie narozrabiać. Czyli dalej zostaniemy z dziurą w centrum miasta, czyli badziewiem, które w żaden sposób nie może być wizytówką Radomska. Jeżdżę trochę po kraju i widzę pięknie odnowione centra miasteczek liczących kilka, kilkanaście tysięcy mieszkańców. Wracam do Radomska i tłukę się po dziurach w otoczeniu zniszczonych kamienic oraz próbujących mnie rozjechać z każdej strony aut. Przypomnijmy sobie kto odnowił chociaż parki (skwery) na Placu 3 maja.

 • pl_on:

  No i zakończył się rok 2016. PJF naobiecywał ludziom wszystko, co możliwe. I na tym poprzestał. W mojej ocenie nic mu się nie udało. Może za wyjątkiem zwolnień i głupawych reorganizacji. Ale nawet te obróciły się przeciwko niemu. Po zmianie kadr na „lepsze” udało mu się położyć na łopatki Gminny Program Rewitalizacji a tym samym zrezygnował z dofinansowania na rewitalizację. Udało mu się nie pozyskać pieniędzy zewnętrznych na autobusy, na II etap parku Świętojańskiego, na ul. Fabianiego i inne zadania. Udało mu się „skonfliktować” miasto i radę z inwestorem obwodnicy, w wyniku czego już za parę lat nie będzie można przejechać przez miasto. Brawo!!! Mam nadzieję, że radomszczanie będą wiedzieć, komu zawdzięczać będą paraliż komunikacyjny. Bo jakiś pan nie życzy sobie obwodnicy przez jego dzielnicę – Folwarki!!! Ja nie zapomnę z pewnością. No ale powróćmy do rewelacyjnych kadr dr Ferenca. Ten, kto wymyślił sokoły w parku doktorowi, to istny geniusz. Opozycja radomszczańska latami by nie wymyśliła dla prezydenta czegoś podobnego. Tak czy inaczej taki pomysł to rewelacyjny prezent dla wszystkich tych, którzy coraz wyraźniej widzą zaawansowany już początek końca „fachowca” z Przasnysza. Na koniec do sukcesów tego pana dorzucam jeszcze wyrzucony do kosza projekt wraz z pozwoleniem na budowę przebudowy basenu oraz niezrealizowany Budżet Obywatelski z 2015 r. Jak dla mnie to prezydent nie zasłużył nawet na ocenę mierną. Jeśli dalej tak mu będzie szło, to zacznę się zastanawiać, czy te działania dla miasta, a w zasadzie ich brak to przypadek.

 • Xawery:

  Bo to „Prezydent wszystkich parków (tych zielonych i tych handlowych)”. Park tu, park tam, tu market, tam park, a reszta? Zaorać! Zrobić park! Co z dziurami? Zasypać ziemią, posiać trawę. Po trawie jeździć nie wolno to i problem z głowy. Skąd pieniądze na te parki? Zadłużyć miasto obligacjami. Proste, a wy pytacie.

Skomentuj

Filmiki

Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta RP - Komentarz Tygodnia 01.02.2015

Komentarz Tygodnia 17.05.2015 Błażej Spychalski szef Sztabu Wyborczego Andrzeja Dudy w województwie łódzkim (PiS), oraz Joanna Skrzydlewska Zarząd Województwa Łódzkiego (PO)

Andrzej Duda - Dobra zmiana

THE BEST OF: Komorowski

Andrzej Kołakowski Epitafium dla Majora Ognia

Major Łupaszko i jego żołnierze

Andrzej Wajda "Solidarni z więzniami politycznymi"

Debata Kaczyński - Michnik z 1993 roku.