Ankieta

Na kogo zagłosujesz 21 października w wyborach na prezydenta Radomska?

  • Wioletta Pal (KW Wioletty Pal) (56%, 45 głosów)
  • Jarosław Ferenc (KW RdR) (15%, 12 głosów)
  • Dawid Wawryka (KW Otwarte Miasto) (11%, 9 głosów)
  • Jakub Jędrzejczak (KW PO) (10%, 8 głosów)
  • Jacek Gębicz (KW WS) (9%, 7 głosów)

Oddanych głosów: 81

Loading ... Loading ...
Polecam:


Ten wpis będzie historyczny i wyjątkowy. Prowadzę bloga ponad 6 lat, zamieściłem setki wpisów(niektóre ostre jak chili),  ale jeszcze w żadnym z nich ,  nikogo nie przepraszałem. Zawsze musi być ten pierwszy raz.  Dodam, że  przepraszam, nie dlatego,   że ktoś zażądał abym napisał ten wpis. Po prostu sam odczuwam taką potrzebę. Gdy publicznie popełniło się błąd i parę osób(w tym szczególnie jedna, którą się bardzo ceni, szanuje i cholernie więcej niż lubi)  mogło poczuć się urażone, to publicznie  należy szczerze  przeprosić, posypać głowę popiołem i wytłumaczyć  się.

We wpisie „ O ukradzionej” muzyce,..” napisałem parę zdań o mediach. Pamiętając o tym co w sprawie „Wacka” wyprawiała jedno nie istniejące pisemko, miałem na myśli media posługujące się słowem pisanym ,a nie media elektroniczne. Taka jest PRAWDA.  Ale wyszło jak wyszło, dyrektor i dziennikarze z NTL, mogli poczuć się urażeni czytając moje słowa, które tak naprawdę ich nie dotyczyły.  Za mój  błąd,  chcę PRZEPROSIĆ. Tym bardziej, że moja ocena NTL, jest diametralnie inna, niż ta, która mogła wynikać z wpisu.     Jestem od zawsze wiernym „oglądaczem” NTL w Radomsku.  Jestem dumny z faktu, że w Radomsku  posiadamy takie medium ELEKTRONICZNE. Doceniam i szanuję  D.Łuszczyna, który swoją profesjonalną i ciężką pracą stworzył dzisiejszy obraz NTL.  Ponadto autentycznie uważam, że NTL jest OBIEKTYWNA i PROFESJONALNA. Gdybym tak nie uważał, na pewno nie napisałbym tego wpisu i tych wszystkich słów.  Jesteście doskonałą telewizją. Świetnie zarządzaną przez D.Łuszczyna.  Dlatego  jestem bardzo  skonfundowany, że ktoś czytając mój wpis, mógł odnieść wrażenie, że inaczej oceniam NTL i  dyrektora(czytać uważnie – DYREKTORA, a nie ojca dyrektora).

Jeszcze raz, szczerze przepraszam wszystkich pracujących w NTL, za mój skrót myślowy, który mógł spowodować, że pomyśleliście o mnie tak jak myślę, że pomyśleliście, a Ja nie chcę usłyszeć wypowiadanych  Waszych myśli.

 

Jedna odpowiedź to “PRZEPRASZAM Niezależną Telewizję Lokalną w Radomsku – byliście, jesteście i będziecie OBIEKTYWNI i PROFESJONALNI !”

Skomentuj

Filmiki

Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta RP - Komentarz Tygodnia 01.02.2015

Komentarz Tygodnia 17.05.2015 Błażej Spychalski szef Sztabu Wyborczego Andrzeja Dudy w województwie łódzkim (PiS), oraz Joanna Skrzydlewska Zarząd Województwa Łódzkiego (PO)

Andrzej Duda - Dobra zmiana

THE BEST OF: Komorowski

Andrzej Kołakowski Epitafium dla Majora Ognia

Major Łupaszko i jego żołnierze

Andrzej Wajda "Solidarni z więzniami politycznymi"

Debata Kaczyński - Michnik z 1993 roku.