Ankieta

Na kogo zagłosujesz 21 października w wyborach na prezydenta Radomska?

  • Wioletta Pal (KW Wioletty Pal) (56%, 45 głosów)
  • Jarosław Ferenc (KW RdR) (15%, 12 głosów)
  • Dawid Wawryka (KW Otwarte Miasto) (11%, 9 głosów)
  • Jakub Jędrzejczak (KW PO) (10%, 8 głosów)
  • Jacek Gębicz (KW WS) (9%, 7 głosów)

Oddanych głosów: 81

Loading ... Loading ...
Polecam:


Stan wojenny czyli wojna totalitarnej PZPR z wolnym polskim narodem. Naród polski po 35 latach rządów sowieckich namiestników z PZPR, pragnął wolności i prawdy. Emanacją tej wolności, prawdy, sprawiedliwości była „Solidarność”.

Stan wojenny został wprowadzony aby zamordować wolność, prawdę i sprawiedliwość. Ustrój komunistycznego, totalitarnego  PRL był oparty na  kłamstwie, zniewoleniu, bezprawiu, strachu. Sowieccy namiestnicy nie mogliby rządzić w  krajów którym byłaby  prawda, wolność i sprawiedliwość .  Dlatego sowieccy namiestnicy z PZPR musieli wydać wojnę  narodowi, który nie chciał być zniewolony ! Dlatego musiała zostać  zamordowana wolność !

Od momentu wprowadzenie stanu wojennego nie miałem wątpliwości kim był gen.W.Jaruzelski et consortes. Był zdrajcą własnego narodu. Zdradził zdecydowaną jego większość. Tę większość, która pragnęła wolności, prawdy, godności, swobody wyrażania myśli. Tę większość, która miała dość rządów rasy panów z PZPR.

Jaruzelskiego uważa się za zbawcę. Tak zbawił cały aparat totalitarnego państwa , zniewalającego Polaków. W.Jaruzelski jest reprezentantem członków PZPR czyli tych , którzy obawiali się stracić władzę, przywileje czerpane z tego, że byli władcami Polski. Władcami wbrew woli polskiego narodu, który został podbity, zniewolony przez Stalina i jego polskojęzycznych agentów z PPR i    AL !

Kierownictwo PZPR wprowadziło stan wojenny aby ratować swoją władzę. Komuniści kłamali i kłamią mówiąc ,że groziła nam inwazja sowietów, że musieli się bronić ponieważ „Solidarność” chciała ich mordować.

W świetle dokumentów historycznych, nie da się obronić tezy o ewentualnej inwazji wojsk radzieckich. Koniec spekulacji dziś już wiemy na pewno, żadnej inwazji by nie było. Co ważne, z dokumentów jednoznacznie wynika, że to sam Jaruzelski prosił władze radzieckie o interwencję w Polsce. Otrzymał jednoznacznie  negatywną odpowiedź. Swoja postawą Jaruzelski pokazał, że jest sowieckim namiestnikiem, powołanym Moskwie.

Zdrajcą jest nie tylko W.Jaruzelski, zdrajcami polskiego narodu okazali się także, a może przede wszystkim wszyscy członkowie PZPR, SB, ZOMO  popierający i uczestniczący we wprowadzeniu stanu wojennego.

Stanu wojenny miał  wstrzymać procesy demokratyzacyjne, zainicjowane w sierpniu 1980 roku. Zagrażały one utrzymaniu władzy przez PZPR.

Do tej pory sowieccy namiestnicy, odpowiedzialni za zdławienia zrywu wolności i „Solidarności” i pałkarze stanu wojennego nie zostali ukarani ! Dlaczego. O braku rozliczeń i politycznych, moralnych, prawnych zdecydowało   porozumienie części elit „S” z ekipą Jaruzelskiego i Kiszczaka. Za władzę i przywileje  dla wyłącznie  swojego środowiska, zagwarantowali komunistycznym zbrodniarzom całkowitą  bezkarność. Wystarczyło napić się wódki z Michnikiem, Wałęsą et consortes, aby zapewnić sobie spokojny żywot i uznanie.

Kary nie będzie dla przeciętnych drani,

I lud ofiary złoży nadaremnie.

Morderców będą grzebać z honorami

Na bruku ulic nędza się wylęgnie.

Prawda jest okrutna. Skazani zostali zwykli ZOMO-wcy. Zabójca polskiej wolności, agent „Wolski”, znany jako Jaruzelski, został uznany przez  Michnikiem, za człowieka honoru – odpieprzcie się od generała ! Zło zostało nazwane dobrem. Taki był początek III RP. Morderca zawsze będzie mordercą, sowiecki agent, sowieckim agentem. Wolni Polacy, zawsze będą myśleć „Precz z komuną” , „raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę” ~

Czyste zło jakim był stan wojenny, znajduje wciąż obrońców.   Z uporem maniaka wmawiają narodowi, że to był wybór mniejszego zła, że tak naprawdę to Jaruzelski jest zbawcą narodu.   Kłamią- ordynarnie ,prymitywnie robią ludziom wodę z mózgu.  W ”rękach” elit, które weszły w sojusz z komunistami, znalazła się większość massmediów po 1989 roku. To tam, zgodnie z planem, stworzono ośrodki kształtowania opinii publicznej, których zadaniem jest  relatywizacja przeszłości PRL-u i kształtowanie „nowego Polaka”. Właśnie z mediów zaczęło płynąć przyzwolenie na tzw. racje generała w sprawie stanu wojennego. Powtarza się kłamstwa, które są absolutnie niewiarygodne i sprzeczne z prawdą historyczną.

Ten kto  dziś uznaje Jaruzelskiego jako  zbawcę, a stan wojenny jako mniejsze zło, sam siebie definiuje.

My wolny naród, ONI obrońcy zbrodniarzy odpowiadających za śmierć setek osób, cierpienie setek tysięcy !

21 komentarzy to “Stan wojenny czyli wojna totalitarnej PZPR z wolnymi Polakami !”

  • Anju:

    PIS przypomina oebince LPR. Chcę wiedzieć co proponuje dla ludzi oprf3cz rozliczeń (słusznych, tylko niemożliwych do przeprowadzenia). Pf3jście dalej tą drogą oznacza bojkot państwa III RP minimum (bo przecież rządzą nami co najmniej spiskowcy), a co potem bo przecież włodarze III RP sami władzy nie oddadzą (zupełnie przypadkowo dodam, że mają za sobą zmanipulowane społeczeństwo). Znf3w do lasu trzeba by iść.Chcąc uniknąć wojny domowej, trzeba zaakceptować system i powalczyć o obecnych ludzi (a nie tylko o martwych). Z obecnych pozycji PIS jest to niemożliwe (brak większości i zdolności koalicyjnej), więc niemożliwe jest wcielanie super idei. Tak właśnie Kaczyński (ciężko doświadczony osobiście) strzela sobie w kolano i całej prawicy zresztą też. Kaczyński zrobił bardzo wiele dobrego niemniej jednak oebince jest skończony. Ja nie mam na kogo głosować, nie chcę PIS=LPR. Pozdrawiam (PS. Na PO na pewno nie zagłosuję)

Skomentuj

Filmiki

Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta RP - Komentarz Tygodnia 01.02.2015

Komentarz Tygodnia 17.05.2015 Błażej Spychalski szef Sztabu Wyborczego Andrzeja Dudy w województwie łódzkim (PiS), oraz Joanna Skrzydlewska Zarząd Województwa Łódzkiego (PO)

Andrzej Duda - Dobra zmiana

THE BEST OF: Komorowski

Andrzej Kołakowski Epitafium dla Majora Ognia

Major Łupaszko i jego żołnierze

Andrzej Wajda "Solidarni z więzniami politycznymi"

Debata Kaczyński - Michnik z 1993 roku.