blog prywatny

"[..] jak trudno ustalić imiona wszystkich tych, którzy zginęli w walce z władzą nieludzką [..] a przecież w tych sprawach konieczna jest akuratność nie wolno pomylić się nawet o jednego [..] jesteśmy mimo wszystko stróżami naszych braci [..] musimy zatem wiedzieć policzyć dokładnie zawołać po imieniu [..]"

Zbigniew Herbert
"Pan Cogito o potrzebie ścisłości"

Afery PO!!!

Bardzo polecam tę stronę i tego bloga, hm a może bardziej prawidłowo ten blog ?? Jak zwał tak zwał, ale polecam. Kliknij i czytaj  MarkD Afery PO .

Moim zdaniem rewelacja, kompendium wiedzy o tym co robi z Polską pomyłka obywatelska. Warto czytać. Szczególnie polecam wielkim i bezkrytycznym fanom pomyłki obywatelskiej. Kiedyś te 59 procent poparcia dla chłopaków z porażki obywatelskiej po prostu mnie załamywało !! Teraz jest inaczej. Naród zobaczył ,że król jest nagi .Nagi i pusty.

Co dziwne porażka obywatelska zwiększała poparcie w średnich i małych miastach. Co jest absurdem. Ta partia jest wielkomiejska.Wygrała dzięki głosom elektoratu z dużych miast, który szczerze gardzi prowincją. PO ma usta pełne słów. Dla każdego coś dobrego. Także dla prowincji.Ale prawda jest tylko jedna. Porażka obywatelska robi wszystko aby wzmocnić swój wielkomiejski elektorat. W programie porażki obywatelskiej tak naprawdę nie daje się szansy średnim i małym miastom oraz wsi.

Dzięki pijarowi,  za pomocą mediów i różnej maści pseudoautorytetów typu Owsiaka, Bartoszewskiego ,Wojewódzkiego, Majewskiego i innych  stworzono wrażenie, że pomyłka obywatelska jest cool a PiS jest obciachowy. Co więcej PiS zagraża demokracji i jest aferowy. W takie fałszywe myślenie dało się w prowadzić wielu ludzi, nie tylko młodych. A prawda jest inna. PiS zagrażał ale nie demokracji ale aferałom różnej maści. O tym dlaczego warto głosować na PiS w innym wpisie. Dlaczego warto na Jarosława Wielkiego Kaczyńskiego, także w innym wpisie !!  Ale naprawdę warto !!  Gdyby to były czasy Sejmu Wielkiego J.Kaczyński byłby liderem przedstawicielem Stronnictwa Patriotycznego. Drugie konkurencyjne stronnictwo nazywało się moskiewskie !!

55 komentarzy do wpisu „Afery PO!!!”

  1. Nie będę czytał, gdyż ostatnio oglądałem posłów;p.Piterę,p. Derę i p.Arłukowicza.Co do rozmowy merytorycznej posła Dery i posła Arłukowicza nie mam zastrzeżeń,to pani minister zachowywała się niezbyt elegancko,co rusz wybuchając śmiechem i filuternie odgarniając włosy.Rozmowa była poważna,więc i śmiech był nie na miejscu.A myślałem,że p. minister w każdej sytuacji zachowa się z klasą.

Dodaj komentarz