blog prywatny

"[..] jak trudno ustalić imiona wszystkich tych, którzy zginęli w walce z władzą nieludzką [..] a przecież w tych sprawach konieczna jest akuratność nie wolno pomylić się nawet o jednego [..] jesteśmy mimo wszystko stróżami naszych braci [..] musimy zatem wiedzieć policzyć dokładnie zawołać po imieniu [..]"

Zbigniew Herbert
"Pan Cogito o potrzebie ścisłości"

Nie chcę zgody na patologiczne państwo, dlatego Komorowskiemu mówię NIE !

Wybór, którego  dokonamy w niedzielę jest prosty, albo ZGODA na kontynuację patologii, które niszczą Polskę, albo obywatelski antysystemowy  sprzeciw przeciwko dalszej degradacji Polski. Każdy kto głosuje na Komorowskiego, jest osobą, która głosuje za trwaniem pseudodemokratycznego  systemu ,który został stworzony przez komunistów i ich agenturę  przy okrągłym stole.    To system oligarchiczny i patologiczny.  W Polsce konieczne są radykalne zmiany. Te zmiany na lepsze gwarantuje tylko Andrzej Duda.  Godzenie się na patologiczne rządy  PO, to swoiste niewolnictwo. To bycie Polakiem zmanipulowanym przez systemowe media, które nie informują, tylko zajmują się propagandą .

Wszyscy, którzy chcą być WOLNYMI POLAKAMI, chcą silnego i uczciwego państwa POLSKIEGO, chcą realnych  zmian i najważniejsze CHCĄ aby ISTNIAŁA WOLNA  POLSKA , stają ramię w ramię z Andrzejem DUDĄ ! PRZYSZŁOŚĆ ma na imię POLSKA !

Głos oddany na Komorowskiego to głos oddany na Polskę wielkich nierówności społecznych, w której obcy kapitał wykorzystuje  Polaków, mając  na to przyzwolenie rządzącej partii. Głos na Komorowskeigo, to głos za akceptacją afer PO, typu   Amber Gold ,stoczniową, taśmową i wieloma innych.

Zgoda na Komorowskiego to zgoda na  Polskę, w której jest niszczona rodzina, a promowana jest  ideologia gender  , agresywna propaganda  gejowską  i feministyczna.

Głos na Komorowskiego, to zgoda na Polskę współrządzoną przez ludzi z byłego  WSI, z mediami w rękach resortowych dzieci, POkroju, Michnika, Lisa, Miecugowa, Olejnik, Najsztuba i wielu innych POddanych oligarchicznemu układowi.  Głos na Komora, to głos na Polskę  upadłą  moralnie ,gdzie zaprasza się na uniwersytety członków zbrodniczych formacji totalitarnego PRL,  typu   Baumana oddaje się honory wojskowe zbrodniarzom z UB, SB , WSI i gloryfikuje się oszusta(fałszywego profesora)   Bartoszewskiego nazywającego wolnych Polaków bydłem.

Marzę o Polsce  mądrej i dumnej jak Jan Pawel II  Wielkiej  Polsce spod Grunwaldu, Kłuszyna, Wiednia, Monte Casino.  Wolni Polacy są spadkobiercami  Polski hetmanów Zamoyskich, Żółkiewskich i Koniecpolskich. Polski Kazimierza Wielkiego,  Batorego, Pilsudskiego, Dmowskiego i Paderewskiego.

Marzę o Polsce  bohaterskiej jak Powstańcy  listopadowi, styczniowi, warszawscy, antykomunistyczni, , „Warszyc”, ”Inka”, rotmistrz W. Pilecki i  ks J.Popieluszko. Marzę o Polsce rządzonej  przez ludzi dążących do uczciwego wyjaśnienia przyczyn tragedii smoleńskiej a nie upadłego, zmanipulowanego  POlactwa powtarzającego za FSB Putina i sms-em władz  PO, nadanym kilka minut PO katastrofie, że to wina polskich pilotów i nacisków prezydenta Lecha. Kaczynskiego.

Komorowski to symbol zniewolonej   Polski w której głosy wyborców są liczone na rosyjskich serwerach,  przez resortowych członków  PKW , szkolonych w Moskwie.  przez  na rosyjskich serwerach.

Głos na Komorowskiego, to zgodna na totalitarną cenzurę, zdejmowanie programów niewygodnych dla Komorowskiego, w których pyta się o jego bliskie związki ,   relacje z ludźmi WSI, szkolonymi przez sowieckie GRU!

Głos na Komorowskiego, to głos POpierajacy patologiczny  liberalizm    Balcerowicza,  który doprowadził do zniszczenia  polskiego przemysłu , wyprzedał POLSKIE zakłady, przeprowadził złodziejską prywatyzację polskiego majątku narodowego.  Zgoda na Komorowskiego to zgoda na umowy śmieciowe, liberalne państwo traktujące pracownika jak niewolnika.  Państwo polskie musi  być solidarne i dostrzegać każdego obywatela, a nie traktować ludzi, kto   przetrwa, to przetrwa, a jak nie – to trudno. Andrzej Dudę  wspierają  wolni Polacy tych, którzy chcą, by pracownik był godnie traktowany, miał umowę o pracę i był godnie uposażony!  ANDRZEJ DUDA  to  prezydent solidarnych  Polaków !

Nie chodzi tylko o to, że A.Duda jest mężem stanu, który o lata świetlne przewyższa Komorowskiego pod względem intelektualnym. Nie chodzi tylko o to, że A.Duda jest kulturalny, inteligentny, wykształcony, kompetentny, rzeczowy , znający biegle języki obce(angielski i niemiecki).

Przede wszystkim CHODZI o to, że Andrzej Duda NIE JEST z WSI, nie jest reprezentantem i obrońcą tego patologicznego tworu stworzonego przez komunistyczne służby specjalne i ich agenturę , zwanego III RP !

Andrzej Duda jest spadkobiercą myśli politycznej śp. Lecha Kaczyńskiego . Pod jego przywództwem Polska odzyska wielkość, godność i dumę narodową. Andrzej Duda będzie prezydentem WOLNYCH POLAKÓW !!

Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni tradycji , Bogu i Ojczyźnie, wreszcie z dumą podnosimy głowy !!

97 komentarzy do wpisu „Nie chcę zgody na patologiczne państwo, dlatego Komorowskiemu mówię NIE !”

 1. Duda był naturalny, Komorowski – jak wyuczona marionetka, Duda jest pełen energii i pomysłów, Komorowski – mówi tylko z kartek co mu napiszą, Duda jest kulturalny i czeka jak rozmówca skończy, Komorowski atakuje kłamstwami (jak w Ranczu podstawieni pijacy) i przerywa wypowiedzi, Duda jest młody, Komorowski przeżył co swoje. Wybór jest prosty. Śmieszą mnie tylko – i jak sądzę większość Polaków – komentatorzy, którzy próbują ludziom wmawiać, że widzą i słyszą coś innego. Manipulować oczywiście można, ale do czasu. Jak już Polacy raz załapali, że PO to tylko PR i manipulacja, to więcej im nie uwierzą. Ale… przecież Komorowski nie ma nic wspólnego z PO;) ha! ha! ha!

 2. Prawie 40 tys. , osób weźmie udział w wydarzeniu „Jest chujowo, ale stabilnie – Wybieram Bronisława Komorowskiego. Czyli w Polsce jest bardzo źle, tragiczne ale i tak nie chcę żadnych zmian, obawiam się nowego, dlatego głosuję na niby stabilnego Komorowskiego. Takie podejście to wzorcowy przykład mentalnego niewolnictwa. Dla niewolnika liczy się tylko byle jaka micha i święty spokój. Tylko niewolnik obawia się zmian, godzi się z niewolą, nie ma ochoty walczyć o lepszy los.
  WOLNI POLACY, chcą radyklanych zmian, walczą o lepsze jutro dla siebie i swoich rodzin. Tym różnią się od zniewolonych Polaków , dla których „jest chujowo, ale stabilnie”, dlatego głosują na gwaranta stagnacji Bronisława Komorowskiego.
  Wszyscy, którzy chcą być WOLNYMI POLAKAMI, chcą silnego i uczciwego państwa POLSKIEGO, chcą realnych zmian i najważniejsze CHCĄ aby ISTNIAŁA WOLNA POLSKA , stają ramię w ramię z Andrzejem DUDĄ ! PRZYSZŁOŚĆ ma na imię POLSKA. Andrzej Duda – DOBRA ZMIANA !!

 3. Babcia Andrzeja Dudy pochodzi z Radomska. Radomszczanie głosują na “SWOJAKA” !

 4. Dziękuję WSZYSTKIM, którzy w Radomsku i powiecie radomszczańskim z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem współpracowali ze mną w kampanii wyborczej Andrzeja Dudy. Daliśmy z siebie wszystko. Na efekt Naszej kampanii wyborczej czekamy do niedzieli. Wierzę, że wspólnie osiągniemy sukces. PRZYSZŁOŚĆ ma na imię POLSKA. Andrzej Duda – DOBRA ZMIANA !!

 5. Emocje wyborcze powoli opadają. Jako szef powiatowego sztabu wyborczego Andrzeja Dudy, chciałbym serdecznie podziękować tym WSZYSTKIM, którzy w Radomsku i powiecie radomszczańskim z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem pracowali dla Andrzeja Dudy. Daliśmy z siebie wszystko i osiągnęliśmy sukces. Smak tego sukcesu jest słodki, tym bardziej, że ciężko na Niego zapracowaliśmy.
  Szczególnie chciałbym podziękować tym Wszystkim bezimiennym zwolennikom Andrzeja Dudy, którzy pozwolili Nam zawiesić banery i plakaty Andrzeja Dudy. Bez Was nie było tak wielkiego zwycięstwa.
  Wyjątkowe i specjalne podziękowania należą się dwóm kobietom, bez których kampania wyborcza w powiecie radomszczańskim nie byłaby tak udana. Szczególnie dziękuję pani prezydent Annie Milczanowskiej, za zdecydowane wsparcie i zaangażowanie na rzecz A.Dudy.
  Serdeczne podziękowania składam pani Halinie Kwiecień liderującej Klubowi Gazety Polskiej w Radomsku. Oddała Pani serce A.Dudzie i to było widać podczas kampanii wyborczej. Bez pani Haliny Kwiecień i całego środowiska radomszczańskiej Gazety Polskiej , nie byłoby tak ogromnego sukcesu A.Dudy, w Radomsku i powiecie radomszczańskim.
  Oczywiście całość kampanii koordynował pełnomocnik powiatowy PiS Witold Witczak. Witku, czasami mocno iskrzyło, ale daliśmy radę.
  Szanowny Panie PREZYDENCIE – melduję wykonanie zadania w Radomsku i powiecie radomszczańskim !!

 6. Na jesieni juz tak nie będzie Panu wesoło jak P. Maciejewski zostanie ponownie posłem bo wespra go co z nimi dziś walczycie zostanie pełnomocnikiem a p. Witczak znowu nie wejdzie. Maciejewski co by nie powiedzieć ma zdecydowanie większe szanse a oni go poprą wiem co niEco.

Dodaj komentarz