blog prywatny

"[..] jak trudno ustalić imiona wszystkich tych, którzy zginęli w walce z władzą nieludzką [..] a przecież w tych sprawach konieczna jest akuratność nie wolno pomylić się nawet o jednego [..] jesteśmy mimo wszystko stróżami naszych braci [..] musimy zatem wiedzieć policzyć dokładnie zawołać po imieniu [..]"

Zbigniew Herbert
"Pan Cogito o potrzebie ścisłości"

“Stan wojenny czyli wojna totalitarnej PZPR z wolnymi Polakami !!

Minęła kolejna rocznica stanu wojennego i wydarzeń grudniowych. Gdy myślę o tym co działo się w PRL-u, zastanawiam się jak to możliwe … ?
Zabijanie protestujących Polaków, w czerwcu 1956 r. w Poznaniu, w grudniu 1970 r. w Gdyni, w grudniu 1981 r. w Katowicach, zbrodnia lubińska 1982 r., katowanie protestujących robotników w Radomiu w 1976 r., skrytobójcze mordowanie i torturowanie działaczy opozycji, krwawe, brutalne, bandyckie pacyfikowanie pokojowych, wolnościowych demonstracji w latach 80. Za te wszystkie zbrodnie na Polakach odpowiada PZPR. Te zbrodnie zostały aby dokonane, aby PZPR mogło utrzymać się przy władzy. Podobne zbrodnicze metody stosowało NSDAP. Bez wątpienia PZPR była partią zbrodniczą.
Od 1989 r., zastanawiam się jak to możliwe, że PZPR, posługująca się zbrodnią w celu utrzymania się przy władzy , nie została w III RP, prawnie uznana za organizację zbrodniczą ? Chodzą mi PO głowie jakieś teorie. Jakaś Magdalenka, jakiś Michnik, który zwykłych bandytów uznał za ludzi honoru…!
Mała zagadka większość władz krajowych jakiej partii, należała do PZPR, jaka partia korzysta z majątku PZPR i pieniędzy KGB z tzw. „moskiewskiej pożyczki” ?
Jak oceniam stan wojenny ? Dla mnie już od 13 grudnia 1981 r., stan wojenny to była wojna totalitarnej PZPR z wolnym polskim narodem. Naród polski po 35 latach rządów sowieckich namiestników z PZPR, pragnął wolności i prawdy. Emanacją tej wolności, prawdy, sprawiedliwości była „Solidarność”.
Stan wojenny został wprowadzony aby zamordować wolność, prawdę i sprawiedliwość. Ustrój komunistycznego, totalitarnego PRL był oparty na kłamstwie, zniewoleniu, bezprawiu, strachu. Sowieccy namiestnicy nie mogliby rządzić w krajów którym byłaby prawda, wolność i sprawiedliwość . Dlatego sowieccy namiestnicy z PZPR musieli wydać wojnę narodowi, który nie chciał być zniewolony ! Dlatego musiała zostać zamordowana wolność !

Od momentu wprowadzenie stanu wojennego nie miałem wątpliwości kim był gen.W.Jaruzelski et consortes z PZPR. Był zdrajcą własnego narodu. Zdradził zdecydowaną jego większość. Tę większość, która pragnęła wolności, prawdy, godności, swobody wyrażania myśli. Tę większość, która miała dość rządów rasy PANÓW z zbrodniczej PZPR.
Jaruzelskiego uważa się za zbawcę. Tak zbawił cały aparat totalitarnego państwa , zniewalającego Polaków. W.Jaruzelski jest reprezentantem członków PZPR czyli tych , którzy obawiali się stracić władzę, przywileje czerpane z tego, że byli władcami Polski. Władcami wbrew woli polskiego narodu, który został podbity, zniewolony przez Stalina i jego polskojęzycznych agentów z PPR i AL !
Kierownictwo PZPR wprowadziło stan wojenny aby ratować swoją władzę. Komuniści kłamali i kłamią mówiąc ,że groziła nam inwazja sowietów, że musieli się bronić ponieważ „Solidarność” chciała ich mordować.
W świetle treści dokumentów historycznych, nie da się już dziś obronić tezy o ewentualnej inwazji wojsk radzieckich. Koniec spekulacji dziś już wiemy na pewno, żadnej inwazji by nie było. Inwazja nie była planowana !! DIXI ! Co ważne, z dokumentów jednoznacznie wynika, że to sam Jaruzelski prosił władze radzieckie o interwencję w Polsce. Otrzymał jednoznacznie negatywną odpowiedź. Swoja postawą Jaruzelski pokazał, że jest sowieckim namiestnikiem, powołanym Moskwie.
Zdrajcą jest nie tylko W.Jaruzelski, zdrajcami polskiego narodu okazali się także, a może przede wszystkim wszyscy członkowie PZPR, SB, ZOMO, wojskowej bezpieki popierający i uczestniczący we wprowadzeniu stanu wojennego.
Stanu wojenny miał wstrzymać procesy demokratyzacyjne, zainicjowane w sierpniu 1980 roku. Zagrażały one utrzymaniu władzy przez PZPR.
Do tej pory sowieccy namiestnicy, odpowiedzialni za zdławienia zrywu wolności i „Solidarności” i pałkarze stanu wojennego nie zostali ukarani ! Dlaczego ? O braku rozliczeń i politycznych, moralnych, prawnych zdecydowało zdradzieckie porozumienie części elit „S” reprezentowane przez TW „Bolka”, Michnika, Geremka, Kuronia z ekipą Jaruzelskiego i Kiszczaka. Za władzę i przywileje dla wyłącznie swojego środowiska, zagwarantowali komunistycznym zbrodniarzom całkowitą bezkarność. Wystarczyło napić się wódki z Michnikiem, Wałęsą et consortes, aby ze zbrodniarza zmienić się w bezkarnego „człowieka honoru” .
„Kary nie będzie dla przeciętnych drani,
I lud ofiary złoży nadaremnie.
Morderców będą grzebać z honorami
Na bruku ulic nędza się wylęgnie.”
Wróżba Jacek Kaczmarski. Skąd on wiedział, że tak będzie wyglądać Polska po 1989 r. ?
Prawda jest okrutna. Skazani zostali zwykli ZOMO-wcy. Zabójca polskiej wolności, agent „Wolski”, znany jako Jaruzelski, został uznany przez Michnikiem, za człowieka honoru – odpieprzcie się od generała ! Zło zostało nazwane dobrem. Taki był początek III RP. Morderca zawsze będzie mordercą, sowiecki agent, sowieckim agentem. Wolni Polacy, zawsze będą myśleć „Precz z komuną” , „raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę” ~
Czyste zło jakim był stan wojenny, znajduje wciąż obrońców. Z uporem maniaka wmawiają narodowi, że to był wybór mniejszego zła, że tak naprawdę to Jaruzelski jest zbawcą narodu. Kłamią- ordynarnie ,prymitywnie robią ludziom wodę z mózgu. W ”rękach” elit, które weszły w sojusz z komunistami, znalazły się wszystkie media, po 1989 roku. To tam, zgodnie z planem, stworzono ośrodki kształtowania opinii publicznej, których zadaniem jest relatywizacja przeszłości PRL-u i kształtowanie „nowego Polaka”. Właśnie z mediów zaczęło płynąć przyzwolenie na tzw. racje generała w sprawie stanu wojennego. Powtarza się kłamstwa, które są absolutnie niewiarygodne i sprzeczne z prawdą historyczną. Komunizm nie upadł, on się PO prostu przepoczwarzył. Opinię publiczną kształtują dzieci i wnuki komunistów. „Myśleliśmy, że komunistów wykończy biologia, ale oni byli sprytniejsi. Zostawili swoje przetrwalniki , ukształtowane przez siebie młode pokolenie” . W.Gadowski Wieża komunistów.
Ten kto dziś uznaje Jaruzelskiego jako zbawcę, a stan wojenny jako mniejsze zło, sam siebie definiuje.

My wolny naród, WOLNI POLACY, ONI obrońcy zbrodniarzy odpowiadających za śmierć setek osób, cierpienie setek tysięcy !

104 komentarze do wpisu „“Stan wojenny czyli wojna totalitarnej PZPR z wolnymi Polakami !!”

  1. Your article made me suddenly realize that I am writing a thesis on gate.io. After reading your article, I have a different way of thinking, thank you. However, I still have some doubts, can you help me? Thanks.

  2. Your article gave me a lot of inspiration, I hope you can explain your point of view in more detail, because I have some doubts, thank you.

Dodaj komentarz