blog prywatny

"[..] jak trudno ustalić imiona wszystkich tych, którzy zginęli w walce z władzą nieludzką [..] a przecież w tych sprawach konieczna jest akuratność nie wolno pomylić się nawet o jednego [..] jesteśmy mimo wszystko stróżami naszych braci [..] musimy zatem wiedzieć policzyć dokładnie zawołać po imieniu [..]"

Zbigniew Herbert
"Pan Cogito o potrzebie ścisłości"

Zniewolone komunistyczne umysły kłamiące o „wyzwoleniu” czyli słudzy Stalina !

W Polsce trwa rewolucja komunistyczna. Najważniejszym z jej przejawów jest wybielanie zbrodniczego PRL-u. Kłamie się o zbrodniczych początkach PRL-u, jak i o jego bandyckim końcu. Ze zwykłych zbrodniarzy, zdrajców i morderców typu Jaruzelski lub Kiszczak robi się bohaterów i ludzi honoru. Nastąpiła ogromne zapaść semantyczna. Konieczna jest bezwzględna walka z zaistniałą zapaścią semantyczną. W praktyce ta walka sprowadza się w wymiarze realnym do próby odgarniania potężnych wodospadów słów używanych w oderwaniu od ich właściwych znaczeń. W styczniu słowem, kluczem jest „wyzwolenie”. Jakie jest znaczenie słowa „wyzwolić” ? Wyzwolić to przywrócić wolność, niezależność.
Fundamentalne pytanie brzmi, czy Józef Stalin po 1944 r. przywrócił Polsce wolność ? Czy działał z zamiarem aby dać Polakom niepodległość i suwerenność ?
Historia o tym jak J.Stalin i jego Armia Czerwona wyzwalał Polskę zaczęła się 17 września 1939 r. Potem J.Stalin kontynuował dawanie wolności Polakom. Deportował miliony Polaków na Syberię i do Kazachstanu. Potem J.Stalin „wyzwolił” tysiące Polaków, elitę naszego narodu w Katyniu,.
Kolejny etap wyzwolenia rozpoczął się w nocy z 3 na 4 stycznia 1944 roku. Wtedy sowieci, przekroczyli na linii Rokitno – Olewsk granicę RP (Rokitno – polskie miasteczko przygraniczne w powiecie sarneńskim. Granicę POLSKI, zagwarantowaną na mocy traktatów międzynarodowych.
Radzieccy komunistyczni zbrodniarze, ze Stalinem na czele, ukradli nam kresy. Zabrali pół naszego kraju. Nasze narodowe perły – Wilno i Lwów – będące symbolem polskiej kultury i naszej polskiej duszy. Zamordowali w Katyniu naszą narodową elitę. Eksterminowali miliony Polaków, wywożąc ich na Syberię i do Kazachstanu. Okradli ludzi z ich osobistego majątku. Ukradli nasz narodowy majątek. Ukradli nam arcydzieła naszej sztuki, będące symbolem naszej potęgi. Wymordowali setki tysięcy Polaków. A potem wmawiali nam, że nas „WYZWOLILI”. Kazali uznać się za przyjaciół. I co najgorsze, znaleźli polskojęzyczne PZPR-owskie szumowiny, które w hołdzie stawiały im pomniki za rzekome wyzwolenie. Te szumowiny z PZPR fałszowały historię Polski wmawiając, że Katyń to była zbrodnia niemiecka.

Gdy alianci wyzwalali miasteczka we Francji, Holandii, Belgii to władzę administracyjną natychmiast przejmowały organy, które funkcjonowały tam przed okupacją niemiecką. W Polsce legalne władze, które były ciągłością władzy przedwojennej były natychmiast aresztowane przez „wyzwoleńcze” oddziały NKWD, a następnie wywożone do ZSRR.
Źródłem każdej władzy jest naród, obywatele danego państwa. Każdy naród ma prawo do samostanowienia i suwerenności. Tego prawa, żadne obce państwa nie mogą żadnemu narodowi odebrać. USA, ZSRR i Wlk. Brytania prawem siły i gwałtu odebrały Polakom prawo do samostanowienia. USA i Wlk. Brytania zdradziły Polaków i oddały Polskę J.Stalinowi. Ktoś, kto mówi, że obce mocarstwa miały PRAWO DECYDOWAĆ o Polakach, jest komunistycznym skundlonym polskojęzycznym stworem, a na pewno nie Polakiem. Tylko POLACY mogą być źródłem władzy, na swoim terytorium.
J.Stalin rozpoczął „wyzwalanie” Polski we wrześniu 1939 r. wspólnie z A.Hitlerem. Po 1944 r., to „wyzwolenie” kontynuował. Jak wielkim, perfidnym kłamstwem jest wypowiadanie zwrotu, że J.Stalin i Armia Czerwona „wyzwalały” Polskę. Przecież żołnierze z „czerwoną gwiazdą”, symbolem takim samym jak swastyka, nie przyszli do Polski aby ją wyzwolić, tylko podbić i zniewolić. J.Stalin rządził Polską za pomocą swojej polskojęzycznej agentury z PPR i AL.
Jedynym rzeczywistym tytułem do sprawowania władzy przez komunistów z PPR i PZPR była wola i decyzje Józefa Stalina, wsparte militarną potęgą Związku Sowieckiego. Stalinowscy agenci rozpoczynając okupację Polski dokładnie wiedzieli, że mają zerowe poparcie społeczne. Zdrajca i zwykły bandyta Bolesław Bierut, przemawiając 9 października 1944 r. na posiedzeniu KC PPR. Powiedział :
„Tow. Stalin ostrzegał nas, że w tej chwili mamy bardzo dogodną sytuację w związku z obecnością Armii Czerwonej na naszych ziemiach. – Wy macie teraz taką siłę, że jeśli powiecie 2 razy 2 jest 16, to wasi przeciwnicy potwierdzą to – powiedział tow. Stalin. – Ale nie zawsze tak będzie. Wtedy was odsuną, wystrzelają jak kuropatwy […].”
O poparciu narodu polskiego dla stalinowskich kolaborantów całą prawdę wyznał Władysław Gomułka, sekretarz KC PPR, kiedy na tajnym plenum kierownictwa partii, w dniach 20-21 maja 1945 r., stwierdził:
„Nie jesteśmy w stanie walki z reakcją (czyli polskim podziemiem niepodległościowym i społeczeństwem, które w znakomitej większości było wrogie komunistom – przyp. autora) przeprowadzać bez Armii Czerwonej […] Niesłusznym byłoby żądanie wycofania wojsk. Nie mielibyśmy swoich sił, aby postawić na ich miejscu.”
Rzekome „wyzwolenie” przez J.Stalina i Armię Czerwoną było kłamstwem założycielskim PRL-u. Polscy komuniści próbowali się uwiarygadniać, podle bredząc, że zostaliśmy „wyzwoleni” spod niemieckiej okupacji. J.Stalin chciał podbić CAŁĄ EUROPĘ. Polska tylko leżała na drodze do Niemiec, Francji i Hiszpanii. Dlatego Armia Czerwona musiała walczyć na terenie Polski. J.Stalin nie dał nam żadnej wolności. Polska straciła swoją niepodległość i suwerenność. Była rządzona przez stalinowskich agentów i zwykłych bandytów. Armia Czerwona była więc armią okupacyjną. Osoby działające w PPR i AL., byli zwykłymi kolaborantami współpracującymi z radzieckim okupantem.
„ Nie ma żadnego państwa polskiego w postaci „Polski Ludowej”. PRL nie jest dalszym ciągiem historii Polski, lecz dalszym ciągiem historii rewolucji bolszewickiej 1917 r. PRL nie jest przedłużeniem państwowości polskiej, lecz przedłużeniem i integralną częścią bloku komunistycznego. Gomułka przyszedł do władzy tak samo, jak poprzednio miał przyjść Marchlewski, a później przyszedł Bierut, nie wbrew intencjom centrali komunistycznej, ale z jej nominacji.” Józef Mackiewicz
Jak trzeba mieć zniewolony komunistyczny umysł, aby w wolnej demokratycznej Polsce oddawać hołd zbrodniarzowi J.Stalinowi i kłamać, że on „wyzwolił” Polskę czyli dał nam wolność ! Postkomuniści z SLD pokazują, jak bardzo są z PZPR, jak bardzo mentalnie są sługami J.Stalina.
Każdy, kto oddaje hołd J.Stalinowi i Armii Czerwonej, tak naprawdę wyklucza się ze wspólnoty historycznej, tradycji wolnych Polaków. Natomiast wchodzi do wspólnoty osób polskojęzycznych, bolszewików, komunistów, stalinowskiej agentury, ubeków, najgorszych szumowin, które nie chciały wolnej, suwerennej, niepodległej Polski.
Każdy kto przychodzi(nawet jak nie ma czerwonej gwiazdy na czapce) świętować rzekome „wyzwolenie” w 1945 r., oddając hołd Stalinowi i jego żołnierzom z NKWD, nie dość, że podle kłamie, to po prostu wymiotuje do grobów Polaków eksterminowanych w Gułagach, zamordowanych w Katyniu, podczas „obławy augustowskiej”, członków polskiego rządu porwanych, a następnie zamordowanych w Moskwie, wszystkich „żołnierzy wyklętych”- z KWP, NSZ, AK, WiN, i podziemia niepodległościowego.
Oddając hołd sowieckim „wyzwolicielom”, tak naprawdę oddajemy niewolniczy pokłon tym, którzy mordowali Polaków w celu zniewolenia Polski .
Trzeba zdecydować albo oddajemy hołd Stalinowi i generałowi Sierowowi albo generałowi Augustowi Fieldorfowi „Nilowi” i rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu. Tym pierwszym oddają hołd mentalni niewolnicy komunistycznego zbrodniarza Stalina, spadkobiercy bolszewickiej i komunistycznej tradycji. Tym drugim wolni Polacy spadkobiercy patriotycznych , wolnościowych i narodowych tradycji.
Hasło „precz z komuną”, wciąż aktualne

70 005 komentarzy do wpisu „Zniewolone komunistyczne umysły kłamiące o „wyzwoleniu” czyli słudzy Stalina !”

 1. Лучшее Порно Видео Онлайн Бесплатно в HD Качестве !!!

  Устроил пышки жесткий кастинг со сквиртингом
  Грубо оттрахал молодую блондинку с повязкой на глазах.
  19 летняя длинноволосая худышка пришла на кастинг от GirlsDoPorn
  Рыжая молоденькая девушка жарко мастурбирует вибратором.
  Шанель попадает в киноиндустрию через анал
  В анальный секс и горловой минет перешел массаж подруги балерины
  За удаление фоток русская студентка сделала минет и дала себя трахнуть во всех позах
  Горячая задница молоденькой Джейд, выглядит словно сочный персик.
  Одна против толпы мужиков
  Салли пришла на кастинг с темнокожим агентом.
  Знает как угодить парню
  Анальный секс с русской студенткой от первого лица перед сном
  Нахальная маленькая девушка выебанная в рот на улице.
  Стеснительная молодая студентка на секс кастинге и жесткий секс во все дыры
  Крошка сквиртует раз 20 подряд, в городском парке сидя в удобном деревянном кресле.
  Жёстко поимели и залили спермой скромную девушку
  Молодые увлеклись анальной мастурбацией
  Занятие йогой перешло в групповой секс с молоденькими красотками
  Жестковатый кастинг с молоденькой блондинкой
  Немецкий частный анал с грудастой блондинкой
  Трахнул русскую молодую индивидуалку по вызову и кончил ей на лицо после секса
  Долгожданный кастинг Zoe Fancy
  Большой черный член пробует все дырки горячей блонды
  Домашняя групповуха двух пар любителей
  Утреннея гимнастика превратилась в хороший секс
  Ловкое движение вибратора и пальчиков и струю сквирта бьет фонтаном
  Азиатка играла в прятки и получила член в свою киску
  Жопастая довашка может заняться сексом в любом месте и позе.
  Бесконечное количество сквиртов от ненасытных красоток из Браззерс
  Писклявые японские телки любят групповуху

  http://hydracash.ru/
  http://hydralux.ru/
  http://hydravip.ru/
  http://legalrclux.ru/

 2. Лучшее Порно Видео Онлайн Бесплатно в HD Качестве !!!

  Пока соседей нет в комнате общежития
  Групповая мастурбация трёх подружек перед веб-камерой
  Чешская крошка пришла на кастинг
  Предсвадебная оргия жениха и подружек невесты
  Русская актриса Ольга Симакова
  Русским анальным сексом закончилась утренняя зарядка.
  Любит лизать киску своей девушки после чего секс становится нежнее
  Ревнивая телка занимается сексом с другом на глазах у парня
  Русская балтушка после каждого проникновения отсасывает член
  Одинокая мамаша с наслаждением делала горловой минет и давала себя трахать в анал
  Большая сосиска в азиатской жопе чувствует себя уютно
  Толстуха страстно трахается с отцом у бассейна
  Большой член в исчезает крохотной девушке
  18 летняя поняла что это не музыкальный продюсер, но так и не покинула номер.
  Горячая сучка аппетитно глотает сперму наслаждения
  Парень глубоко трахнул беспомощную подругу воспользовавшись моментом
  Пикапер развел блондинку на секс в подворотне
  Ублажает подружайку языком и членом
  Яркая Испаночка активно отжигает на кастинге глотая сперму агента.
  Дикая публичная групповая оргия на секс вечеринке
  Лысый здоровяк натянул миниатюрную брюнетку на большой член
  Особенная девушка наслаждается используя в этом нелегком деле дилдо и вибратор.
  Взбудоражил большие сиськи пышной толстушки.
  Конопатая девушка шалит на веб-камеру
  Мастурбировала в солярии, пока не пришел ее парень.
  Мамаша учит трахаться молодых людей
  Любительский минет на людной парковке от молоденькой девушки
  Шоколадка наказала парня за просмотр порнухи
  Довольно проглотила сперму секс агента на кастинге
  Скромная Лейла, 22 лет, пришла на кастинг показать свои маленькие сиськи.

  http://hydracash.ru/
  http://hydralux.ru/
  http://hydravip.ru/
  http://legalrclux.ru/

 3. Лучшее Порно Видео Онлайн Бесплатно в HD Качестве !!!

  Несколько оргазмов русской брюнетки от активного проникновения
  С трудом вытерпела сперму на лице на порно кастинге
  Жесткий групповой секс на кастинге молодых красоток эскорт услуг
  Хлоя пробует секс с черным впервые
  Мощный генг бенг во все свободные дырки рыжей
  Русские студенты знают, как запустить тело в дело
  Распутная попутчица наелась спермы.
  Русский красивый анальный секс в HD 4к разрешении
  Разработанный анал принимает глубоко большой член любовника в анальном сексе
  Групповой кастинг с чешской блондинкой – Blanche Bradburry
  Убежала от мужа и отдалась первому встречному
  Толстая брюнетка 10 минут сквиртует по веб-камере
  Парень подумал что его член это лучший подарок
  Страстные анальные утехи с двумя жаркими красотками, знающими толк в сексе.
  Мужчина сдал комнату студентке
  Фонтанирует сквиртом от анала без остановки
  Несколько жестких глубоких минетов от ненасытных красоток
  Подарок на ДР в студенческом общежитие – Порно вечеринки студентов онлайн
  Сиськастая блондинка на кастинге получила отменную еблю
  Японская журналистка против огромного черного члена
  Грудастые красотки ублажают парня
  Похотливый сосед предложил блондинке по мастурбировать
  У грудастой азиатки полная киска спермы смотреть бесплатно
  Дразнила парня упругой задницей и нарвалась на грубый анал
  Сладкие сочные сиськи
  Блондинка потрахалась перед камерой и довольная поехала домой
  Горячая сучка дала оттрахать себя возбужденным парням
  Скромную 19 летнюю особу занесло на порно кастинг.
  Прямо в ротик молодой девушке
  Сексуальное развлечение с одинокой мамашей и вибратором в стиле БДСМ

  http://hydracash.ru/
  http://hydralux.ru/
  http://hydravip.ru/
  http://legalrclux.ru/

 4. Лучшее Порно Видео Онлайн Бесплатно в HD Качестве !!!

  Вудман почему-то сам не стал трахать – Bettina Dicapri
  Брутальный нигер жарит молоденькую шоколадку
  Брызги струйного оргазма от бесконечного сквирта блондинки
  Групповой кастинг – Apolonia Lapiedra
  Водила уговорил красивую пассажирку на минет(оральный секс).
  Подарил подарки и струйный оргазм своей брюнетке
  Когда девушки сильно любит ход-доги
  Молодая поклонница секс кастингов дала себя трахнуть в анал после минета
  Русские лесби отчаянно жарятся на веб камеру
  Секс аматеры практикуются в порнухе
  Скромная и худенькая маша пришла на русский кастинг.
  Русская блондинка жрет сперму
  Починил машину и получил доступ к передней дырке
  Модель нижнего белья неплохо справляется с ролью порно-актрисы
  Хакерш взяли в заложники двое агентов спец служб.
  Довел до сквирта и поимел в анал сисястую блондинку
  Девушка разрешила парню трахнуть себя на камеру
  Не ожидала увидеть такой размер
  Анальные потрахушки извращенной искусительницы
  Пробрался в комнату и трахнул спящую подругу
  Не прилично огромный черный член порно
  Бони Роттен с резиновым анусом развлекается с парнем
  Русская чертовка все-таки кончила сквиртингом в конце видео.
  Активно трахает негритянку с анальной пробкой в заднице
  Три больших члена и отменная сперма для ненасытной брюнетки
  Молодой Юле нравиться анальный секс, да чтоб по жестче.
  Мамочка с упругими сиськами слизывает сперму с члена и глотает её
  Развёл клиентку на секс под предлогом массажа
  Скромнице понравилось трахаться на чешском кастинге
  Спалил сестру и трахнув её с подругой кончил им на лицо

  http://hydracash.ru/
  http://hydralux.ru/
  http://hydravip.ru/
  http://legalrclux.ru/

 5. wonderful points altogether, you simply won a
  brand new reader. What may you suggest in regards to your publish that you made a few days ago?
  Any certain?

 6. Лучшее Порно Видео Онлайн Бесплатно в HD Качестве !!!

  Двое мужчин трахают дырки сексапильной чики
  Две изящных шлюшки участвуют в групповухе
  Фейк-агент развел Свету на секс
  Лесбиянки нежатся в объятиях друг друга
  Симпатичная девка получила новый опыт ебли в попку
  100% техника сквирта смотреть видео онлайн бесплатно
  Тощая блондинка вызвала лысого в номер
  Очередная парочка практикует попенгаден на видеокамеру
  Трахнул неотразимую скромницу подругу в попку и кончил ей на лицо
  Рыжая «принцесса» зажигает с секс машиной
  Мучала парня минетом пока он не кончил
  Кончил в сраку на кастинге
  Эшли любит жесткий секс с черными членами
  Парень кончил в азиатку после красивого секса в спальне
  Рыжая бестия Вероника Авул покоряет мир БДСМ
  Отвлек сестренку от интересной книги своим пенсом
  Рычала от удовольствия пока негр хорошенько ее насаживал перед вебкой
  Массажист трахнул молодую азиатку пациентку во время сеанса в кабинете
  Рыженькая проказница с сексуальным бледным бампером.
  Даже сломанная нога не помешала пикапера развести телку на еблую в попку
  Молодая с большими сиськами и пробитыми сосками
  Пригласила в гости двух ребят для жесткого секса
  Рыжая плутовка интенсивно трахает пизду на вебку
  Русский оргазм от рыжей девушки
  Русские ласки на диване закончились спермой на бритой писи.
  Натуральная молодая грудь студенток в домашнем порно видео
  Пальчики в попку вибратор в киску, вот так проводят спортсменки свободное время.
  Молодая жена любит когда ее муж становится секс рабом и выполняет ее приказы
  Зрелаые женьщины – работает руками смотреть онлайн
  Молодуха бьется в конвульсиях от дикого оргазма

  http://hydracash.ru/
  http://hydralux.ru/
  http://hydravip.ru/
  http://legalrclux.ru/

 7. With havin so much written content do you ever run into any issues of plagorism or copyright infringement?

  My blog has a lot of exclusive content I’ve either authored myself or outsourced but it appears a
  lot of it is popping it up all over the internet without my permission. Do you know any techniques to
  help reduce content from being ripped off? I’d really appreciate it.

 8. We’re a group of volunteers and starting a new scheme in our community.

  Your web site offered us with valuable information to work on. You’ve done an impressive job
  and our entire community will be thankful to you.

 9. I absolutely love your website.. Very nice colors & theme.
  Did you build this web site yourself? Please reply back as I’m looking to create my own personal website and would love to find out where
  you got this from or just what the theme is named.
  Appreciate it!

Dodaj komentarz