blog prywatny

"[..] jak trudno ustalić imiona wszystkich tych, którzy zginęli w walce z władzą nieludzką [..] a przecież w tych sprawach konieczna jest akuratność nie wolno pomylić się nawet o jednego [..] jesteśmy mimo wszystko stróżami naszych braci [..] musimy zatem wiedzieć policzyć dokładnie zawołać po imieniu [..]"

Zbigniew Herbert
"Pan Cogito o potrzebie ścisłości"

Zniewolone komunistyczne umysły kłamiące o „wyzwoleniu” czyli słudzy Stalina !

W Polsce trwa rewolucja komunistyczna. Najważniejszym z jej przejawów jest wybielanie zbrodniczego PRL-u. Kłamie się o zbrodniczych początkach PRL-u, jak i o jego bandyckim końcu. Ze zwykłych zbrodniarzy, zdrajców i morderców typu Jaruzelski lub Kiszczak robi się bohaterów i ludzi honoru. Nastąpiła ogromne zapaść semantyczna. Konieczna jest bezwzględna walka z zaistniałą zapaścią semantyczną. W praktyce ta walka sprowadza się w wymiarze realnym do próby odgarniania potężnych wodospadów słów używanych w oderwaniu od ich właściwych znaczeń. W styczniu słowem, kluczem jest „wyzwolenie”. Jakie jest znaczenie słowa „wyzwolić” ? Wyzwolić to przywrócić wolność, niezależność.
Fundamentalne pytanie brzmi, czy Józef Stalin po 1944 r. przywrócił Polsce wolność ? Czy działał z zamiarem aby dać Polakom niepodległość i suwerenność ?
Historia o tym jak J.Stalin i jego Armia Czerwona wyzwalał Polskę zaczęła się 17 września 1939 r. Potem J.Stalin kontynuował dawanie wolności Polakom. Deportował miliony Polaków na Syberię i do Kazachstanu. Potem J.Stalin „wyzwolił” tysiące Polaków, elitę naszego narodu w Katyniu,.
Kolejny etap wyzwolenia rozpoczął się w nocy z 3 na 4 stycznia 1944 roku. Wtedy sowieci, przekroczyli na linii Rokitno – Olewsk granicę RP (Rokitno – polskie miasteczko przygraniczne w powiecie sarneńskim. Granicę POLSKI, zagwarantowaną na mocy traktatów międzynarodowych.
Radzieccy komunistyczni zbrodniarze, ze Stalinem na czele, ukradli nam kresy. Zabrali pół naszego kraju. Nasze narodowe perły – Wilno i Lwów – będące symbolem polskiej kultury i naszej polskiej duszy. Zamordowali w Katyniu naszą narodową elitę. Eksterminowali miliony Polaków, wywożąc ich na Syberię i do Kazachstanu. Okradli ludzi z ich osobistego majątku. Ukradli nasz narodowy majątek. Ukradli nam arcydzieła naszej sztuki, będące symbolem naszej potęgi. Wymordowali setki tysięcy Polaków. A potem wmawiali nam, że nas „WYZWOLILI”. Kazali uznać się za przyjaciół. I co najgorsze, znaleźli polskojęzyczne PZPR-owskie szumowiny, które w hołdzie stawiały im pomniki za rzekome wyzwolenie. Te szumowiny z PZPR fałszowały historię Polski wmawiając, że Katyń to była zbrodnia niemiecka.

Gdy alianci wyzwalali miasteczka we Francji, Holandii, Belgii to władzę administracyjną natychmiast przejmowały organy, które funkcjonowały tam przed okupacją niemiecką. W Polsce legalne władze, które były ciągłością władzy przedwojennej były natychmiast aresztowane przez „wyzwoleńcze” oddziały NKWD, a następnie wywożone do ZSRR.
Źródłem każdej władzy jest naród, obywatele danego państwa. Każdy naród ma prawo do samostanowienia i suwerenności. Tego prawa, żadne obce państwa nie mogą żadnemu narodowi odebrać. USA, ZSRR i Wlk. Brytania prawem siły i gwałtu odebrały Polakom prawo do samostanowienia. USA i Wlk. Brytania zdradziły Polaków i oddały Polskę J.Stalinowi. Ktoś, kto mówi, że obce mocarstwa miały PRAWO DECYDOWAĆ o Polakach, jest komunistycznym skundlonym polskojęzycznym stworem, a na pewno nie Polakiem. Tylko POLACY mogą być źródłem władzy, na swoim terytorium.
J.Stalin rozpoczął „wyzwalanie” Polski we wrześniu 1939 r. wspólnie z A.Hitlerem. Po 1944 r., to „wyzwolenie” kontynuował. Jak wielkim, perfidnym kłamstwem jest wypowiadanie zwrotu, że J.Stalin i Armia Czerwona „wyzwalały” Polskę. Przecież żołnierze z „czerwoną gwiazdą”, symbolem takim samym jak swastyka, nie przyszli do Polski aby ją wyzwolić, tylko podbić i zniewolić. J.Stalin rządził Polską za pomocą swojej polskojęzycznej agentury z PPR i AL.
Jedynym rzeczywistym tytułem do sprawowania władzy przez komunistów z PPR i PZPR była wola i decyzje Józefa Stalina, wsparte militarną potęgą Związku Sowieckiego. Stalinowscy agenci rozpoczynając okupację Polski dokładnie wiedzieli, że mają zerowe poparcie społeczne. Zdrajca i zwykły bandyta Bolesław Bierut, przemawiając 9 października 1944 r. na posiedzeniu KC PPR. Powiedział :
„Tow. Stalin ostrzegał nas, że w tej chwili mamy bardzo dogodną sytuację w związku z obecnością Armii Czerwonej na naszych ziemiach. – Wy macie teraz taką siłę, że jeśli powiecie 2 razy 2 jest 16, to wasi przeciwnicy potwierdzą to – powiedział tow. Stalin. – Ale nie zawsze tak będzie. Wtedy was odsuną, wystrzelają jak kuropatwy […].”
O poparciu narodu polskiego dla stalinowskich kolaborantów całą prawdę wyznał Władysław Gomułka, sekretarz KC PPR, kiedy na tajnym plenum kierownictwa partii, w dniach 20-21 maja 1945 r., stwierdził:
„Nie jesteśmy w stanie walki z reakcją (czyli polskim podziemiem niepodległościowym i społeczeństwem, które w znakomitej większości było wrogie komunistom – przyp. autora) przeprowadzać bez Armii Czerwonej […] Niesłusznym byłoby żądanie wycofania wojsk. Nie mielibyśmy swoich sił, aby postawić na ich miejscu.”
Rzekome „wyzwolenie” przez J.Stalina i Armię Czerwoną było kłamstwem założycielskim PRL-u. Polscy komuniści próbowali się uwiarygadniać, podle bredząc, że zostaliśmy „wyzwoleni” spod niemieckiej okupacji. J.Stalin chciał podbić CAŁĄ EUROPĘ. Polska tylko leżała na drodze do Niemiec, Francji i Hiszpanii. Dlatego Armia Czerwona musiała walczyć na terenie Polski. J.Stalin nie dał nam żadnej wolności. Polska straciła swoją niepodległość i suwerenność. Była rządzona przez stalinowskich agentów i zwykłych bandytów. Armia Czerwona była więc armią okupacyjną. Osoby działające w PPR i AL., byli zwykłymi kolaborantami współpracującymi z radzieckim okupantem.
„ Nie ma żadnego państwa polskiego w postaci „Polski Ludowej”. PRL nie jest dalszym ciągiem historii Polski, lecz dalszym ciągiem historii rewolucji bolszewickiej 1917 r. PRL nie jest przedłużeniem państwowości polskiej, lecz przedłużeniem i integralną częścią bloku komunistycznego. Gomułka przyszedł do władzy tak samo, jak poprzednio miał przyjść Marchlewski, a później przyszedł Bierut, nie wbrew intencjom centrali komunistycznej, ale z jej nominacji.” Józef Mackiewicz
Jak trzeba mieć zniewolony komunistyczny umysł, aby w wolnej demokratycznej Polsce oddawać hołd zbrodniarzowi J.Stalinowi i kłamać, że on „wyzwolił” Polskę czyli dał nam wolność ! Postkomuniści z SLD pokazują, jak bardzo są z PZPR, jak bardzo mentalnie są sługami J.Stalina.
Każdy, kto oddaje hołd J.Stalinowi i Armii Czerwonej, tak naprawdę wyklucza się ze wspólnoty historycznej, tradycji wolnych Polaków. Natomiast wchodzi do wspólnoty osób polskojęzycznych, bolszewików, komunistów, stalinowskiej agentury, ubeków, najgorszych szumowin, które nie chciały wolnej, suwerennej, niepodległej Polski.
Każdy kto przychodzi(nawet jak nie ma czerwonej gwiazdy na czapce) świętować rzekome „wyzwolenie” w 1945 r., oddając hołd Stalinowi i jego żołnierzom z NKWD, nie dość, że podle kłamie, to po prostu wymiotuje do grobów Polaków eksterminowanych w Gułagach, zamordowanych w Katyniu, podczas „obławy augustowskiej”, członków polskiego rządu porwanych, a następnie zamordowanych w Moskwie, wszystkich „żołnierzy wyklętych”- z KWP, NSZ, AK, WiN, i podziemia niepodległościowego.
Oddając hołd sowieckim „wyzwolicielom”, tak naprawdę oddajemy niewolniczy pokłon tym, którzy mordowali Polaków w celu zniewolenia Polski .
Trzeba zdecydować albo oddajemy hołd Stalinowi i generałowi Sierowowi albo generałowi Augustowi Fieldorfowi „Nilowi” i rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu. Tym pierwszym oddają hołd mentalni niewolnicy komunistycznego zbrodniarza Stalina, spadkobiercy bolszewickiej i komunistycznej tradycji. Tym drugim wolni Polacy spadkobiercy patriotycznych , wolnościowych i narodowych tradycji.
Hasło „precz z komuną”, wciąż aktualne

77 689 komentarzy do wpisu „Zniewolone komunistyczne umysły kłamiące o „wyzwoleniu” czyli słudzy Stalina !”

 1. Hey there, I think your blog might be having browser
  compatibility issues. When I look at your blog site in Opera, it looks
  fine but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping.
  I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, very good blog!

 2. ویزیت کارشناس تغذیه در منزل
  نقش موثر مشاور تغذیه در سلامت انسان
  تغذیه مناسب تاثیر زیادی در سلامت نسان دارد
  و به همین دلیل افراد زیادی تغذیه مناسبی رارعایت نمیکنند و حتی
  نمی دانند که چه برنامه ای درست است و چه برنامه ای غلط و حتی
  از چه کسی میتوانند بهترین برنامه را دریافت کنند مرکز پزشکی و پرستاری حامیان سلامت رضوی ارائه دهنده بهترین
  خدمات پزشکی ئ پرستاری در مشهد می باشد که با مجوز از وزارت بهداشت و زیر نظر دانشگاه
  علوم پزشکی مشهد می باشد. که خدمات رژیم
  درمانی را در تمام کشور ارائه میکند.

  که در مشهد بصورت حضوری و در شهر های دیگر بصورت تماس تلفنی و ارتباط از طریق فضای مجازی
  برنامه غذایی و اگر به مکمل و
  دارویی نیاز بود از همان طریق اقدام میکند.

  بسیاری از بیماری ها با رعایت یک رژیم غذایی
  درست قابل کنترل و چه بسا قابل درمانند.
  لذا شما عزیزان میتوانید با تماس با شماره
  09309009159 با متخصص تغذیه ما ارتباط برقرار کرده
  و مشاوره آنلاین رایگان و یا مشاوره حضوری
  دریافت کنید.

  اهمیت رژیم غذایی در بیماران
  بسیاری از بیماران با توجه به نوع بیماری که دارند از
  جمله دیابت ، فشار خون و یا با توجه به شرایط که دارند
  نیازمند رعایت یک رژیم غذایی مناسب و کاملا بررسی شده و حرفه ای هستند.

  در تمام این بیماری ها رعایت یک رژیم غذایی از دارو
  درمانی بسیار موثر تر و گاها نیاز به دارو ها را نیز کم یا اصلا بی نیاز میکند.

  اهمیت رژیم غذایی برای ورزشکاران
  تمامی ورزش ها در هر شاخه ای نیازمند رعایت
  رژیم غذایی حرفه ای خود هستند.
  افرادی که نیازمند افزایش و یا کاهش وزن ، چربی
  سوزی ، یا رژیم های غذایی عضله ساز هستند
  میتوانند از کارشناسان خبره ما استفاده
  نموده و نتیجه خود را ببینند.

  افرادی که نیازمند تناسب اندام و یا رژیم های مختلف درمانی هستند میتوانند با شماره زیر تماس بگیرند
  و پس از معاینه و مشاوره برنامه غذایی حرفه
  ای خود را دریافت کنند.

 3. I have read some just right stuff here. Definitely worth bookmarking for revisiting.
  I surprise how much effort you place to create this kind
  of wonderful informative website.

 4. This design is incredible! You certainly know how
  to keep a reader amused. Between your wit and your videos,
  I was almost moved to start my own blog (well,
  almost…HaHa!) Great job. I really loved what you had to say, and more
  than that, how you presented it. Too cool!

 5. I am really impressed along with your writing talents and also
  with the format on your blog. Is this a paid subject or did you
  customize it your self? Either way keep up the excellent quality writing, it is rare to look a great weblog like this
  one these days..

 6. ᒪet me introduce myself. I ɑm Mike Myrthil, director
  ߋf operations foг Nutritional Products International,
  а global brand manayement company based iin Boca
  Raton, Florida.

  NPI ѡorks wіth international and domestic health аnd wellness
  brand manufacturers ԝho ɑre seeking to enteer tһe U.Ꮪ.
  market oг expand tһeir sales іn America. I recently came across yoᥙr brand and
  ᴡould likke CBDfx Guide To Sneaking CBD Into A Movie Theater discuss hоw NPI can help you expand ʏour distribution reach in the United Stateѕ.

  We provide edpertise in all areaqs ߋf distribution:

  • Turnkey/Οne-stop solution
  • Active accounts ѡith major U.Ѕ. distributors аnd retailers
  • Αn executive team thɑt hɑs held executive positions ѡith Walmart and
  Amazon, the two largest online аnd brick-and-mortar retailers
  іn the U.S., and Glanbia, the world’s largest
  sports nutrition company.
  • Proven sales fοrce wiith public relations,
  branding, andd marketing аll undfer ⲟne roof
  • Focus ⲟn new аnd existing product lines
  • Warehousing ɑnd logistics

  NPI has a lօng, successful track record of tаking brands tߋօ market іn the United States.
  We meet regularly ᴡith buyers freom laгge and small retail
  chains in tһe country. NPI is yoiur fаst track to the retail market.

  Ρlease contact mee directly sߋ tһɑt wwe can dischuss y᧐ur brand furtһer.

  Kind Regаrds,
  Mike,

  Mike Myrthil
  Director ߋff Operations
  Nutritional Products International
  101 Plaza Real Ⴝ, Ste #224
  Bocca Raton, FL 33432
  Office: 561-544-071
  Mike.m@nutricompany.com

 7. I’ve been browsing online more than 3 hours today, yet I never discovered any attention-grabbing article like yours.
  It is lovely worth sufficient for me. Personally, if all webmasters and bloggers made excellent
  content material as you did, the web will probably be a lot more useful than ever before.

 8. ♦ Asyabahis Giriş – Bir bahis sitesinin sağlamlığı, güvenilirliği ve
  ödeme sisteminin kalitesi o sitenin lisanslı olup olmadığıyla doğrudan bağlantılıdır.
  Lisanslı bir site, lisans veren kurum tarafından sürekli bir teftiş
  altında olduğunun da göstergesidir. Curaçao Oyun Konsolosluğunun online bahisler oynatmak için lisans verdiği adreslerden Asyabahis, yenilenen giriş adresi üzerinden gerçek kumar oyunlarını oynatmaktadır.

 9. I’m not sure where you are getting your info, but good topic.
  I needs to spend some time learning more or understanding more.
  Thanks for great information I was looking for this information for my mission.

 10. Дpyгиe aкции и poзыгpыши Cпиcoк aкциoнныx пpoгpaмм для гeмблepoв в Favbet oгpoмный и пo кoличecтвy пpeвocxoдит линeйкy бoнycoв для cпopтивнoгo paздeлa. Вce пpeдлoжeния для кaзинo дeлятcя нa пocтoянныe и вpeмeнныe. В пepвyю кaтeгopию вxoдят cлeдyющиe aкции: Kaлeндapь бoнycoв нa кaждый дeнь, кoтopый включaeт ceбя paзныe типы вoзнaгpaждeний зa yчacтиe в квaлификaциoнныx игpax, Koлeco фopтyны oт Playson, гдe yчacтники мoгyт yвeличивaть пooщpитeльныe cyммы, иcпoльзyя пpoдyкты пpoвaйдepa. Вpeмeнныe aкции в Фaвбeт длятcя нecкoлькo нeдeль или мecяцeв. В ocнoвнoм этo тypниpы, paccчитaнныe нa aктивныx гeмблepoв, и poзыгpыши пpизoв, пpиypoчeнныe к нaциoнaльным пpaздникaм Укpaины. Чтoбы пpинять yчacтиe в кaзинo-aкции, пoльзoвaтeль дoлжeн дeлaть вpaщeния в cлoтax. Уcлoвия для квaлификaциoнныx cтaвoк кaждый paз пpoпиcывaютcя в пpaвилax бoнycнoй пpoгpaммы. Нaгpaды зa пoбeдy oбычнo дaютcя дeнeжныe, a cyммы пpизoвoгo фoндa мoгyт дocтигaть 3 миллиoнoв гpивeн. Пepиoдичecки зa yчacтиe в тypниpax кaзинo нaчиcляютcя фpиcпины. Нepeдкo кoмпaния пpoвoдит кoнкypcы, в кoтopыx paзыгpывaютcя aвтoмoбили, бытoвaя тexникa, гaджeты и пyтёвки нa oтдыx зa гpaницeй. Казино ??????? Casino Champion Официальный Сайт, Интернет Казино – MumbaiPuneAdventures сегодня зеркало champion
  Каталог с игровыми автоматами и их особенности Самой большой популярностью среди геймеров казино ??????? пользуются игровые автоматы от компаний Evoplay, Novomatic и Igrosoft. При выборе онлайн-слота обязательно обратите внимание на аппараты Crazy Monkey, Book Of Ra, Bananas Go Bahamas, The Money Game, Sweet Life, Fruit Cocktail. Между собой азартные игры отличаются техническими характеристиками: количеством барабанов, наличием или отсутствием линий для выплат, символами и коэффициентами оплат по каждой призовой комбинации, бонусными опциями, показателем RTP, правилами формирования оплачиваемых цепочек и другими. Но, какой бы автомат вы ни выбрали, сумма выплаты за возможную выигрышную цепочку зависит от размера ставки. Если в таблице выплат по каждой комбинации указаны коэффициенты, то при расчете выигрыша он умножается на общую ставку на спин. В других же слотах в таблице уже сразу указаны размеры прибыли по всем цепочкам в соответствие с текущим уровнем ставки. Наиболее привлекательными автоматами для опытных геймеров стали слоты с бонусами. Ими могут быть: специальные символы Wild, Scatter, Bonus, расширяющийся и липкий Вайлд, запуск Колеса Фортуны, бесплатные вращения, призовая игра, рискованный раунд, в котором можно удвоить свою выплату, случайные события. Это основные опции, которые встречаются в автоматах чаще всего. Они позволяют получать еще больше денег и других подарков, а также расширяют возможности игрока. Например, Wild способен заменить любой базовый символ и участвовать вместо него в образовании призовой комбинации.
  Депозит и выплата в казино Когда вы начинаете играть в онлайн-казино, вы хотите иметь возможность легко вносить депозиты на свой счет игрока. Мы обнаружили, что с ??????? казино процесс невероятно прост. Так что думаем, что вам будет приятно. Здесь есть несколько вариантов оплаты, и представлены многие из самых популярных каналов. Вы всегда можете использовать свою дебетовую карту для внесения депозита, при условии, что ваш банк разрешает онлайн-игры. Если нет, то также возможны Skrill, Neteller и некоторые другие. В казино ??????? необходимо выполнить минимальный порог депозита в размере 10 фунтов стерлингов. Поскольку при внесении депозита комиссия не взимается, это меньшее, что может потребовать казино. Вы также можете использовать несколько способов оплаты для внесения депозита, если хотите, но для каждого из них все равно потребуется минимум 10 фунтов стерлингов. Варианты депозита:карта Visa и Mastercard, QIWI, WebMoney, ЮMoney, Piastrix, Apple Pay, Neteller, Skrill, P2P и другиеМинимальный депозит:100 рублейКомиссии:Пополнение без комиссии, вывод без комиссииПринимаемая валюта:Рубли, долларыВарианты выплат:Такие же как и для депозита В этом казино так же легко вывести деньги, что мы любим видеть. Вы просто размещаете свой запрос на главной странице, и он будет обработан в течение трех дней. Вы заметите, что ваш платеж будет поступать с помощью того же метода, который вы использовали для внесения первоначального депозита.

Dodaj komentarz