Ankieta

Na kogo zagłosujesz 21 października w wyborach na prezydenta Radomska?

  • Wioletta Pal (KW Wioletty Pal) (56%, 45 głosów)
  • Jarosław Ferenc (KW RdR) (15%, 12 głosów)
  • Dawid Wawryka (KW Otwarte Miasto) (11%, 9 głosów)
  • Jakub Jędrzejczak (KW PO) (10%, 8 głosów)
  • Jacek Gębicz (KW WS) (9%, 7 głosów)

Oddanych głosów: 81

Loading ... Loading ...
Polecam:


Kolejne wybory tuż, tuż, więc zgodnie z tradycją   zamieściłem sondę dotyczącą preferencji wyborczych osób goszczących na moim blogu.   Zapraszam do głosowania. Ciekawi mnie jakie preferencje polityczne  mają „czytacze” bloga . Na kogo Ja zagłosuję to chyba oczywiste. Czas na  DOBRĄ ZMIANĘ. Tylko  GŁOS na PiS , to szansa  na realne zmiany w Polsce.  Rządy PiS to szansa, na szybki rozwój gospodarczy Polski , obniżenie podatków .  Czas na Polskę  wolną od korupcji i niesprawiedliwości !

Rządy PiS to szansa na to aby nie szukać pieniędzy, w kieszeniach biednych ludzi, ale w wielkich sieciach handlowych,  bankach, zagranicznych korporacjach,  które transferują pieniądze z Polski – 100 mld zł rocznie !

Kto najbardziej obawia się rządów PiS ?  Zagraniczne banki, koncerny, sieci handlowe, oligarchowie, którzy kupują sobie ustawy.  Oni wiedzą, że PiS nie pozwoli aby Polacy byli łupieni przez obcy kapitał ! PiS to czyste reguły gry, równość wobec prawa i przewidywalność. PiS to możliwość rozwoju dla polskich przedsiębiorców.

PO zrujnowała każdą dziedzinę życia w Polsce. Dlatego aby Polska mogła się normalnie rozwijać, trzeba odsunąć PO od władzy. Konieczne jest odbudowanie polskiej wspólnoty narodowej, polskiej  tożsamości narodowej, polskiej własności.   Czas aby Polska przestała być neokolonią, rajem dla zagranicznego kapitału, a stała się krajem  wspierającym   Polaków.

Rządy PiS to konieczne reformy w sądownictwie. Niezawisłość sędziowska nie może oznaczać braku odpowiedzialności.   Niezbędnym jest przywrócenie obywatelom Prokuratury.   Pseudoniezależność prokuratury to oddanie korporacji prawnej, kompetencji państwa, w zakresie bezpieczeństwa i polityki karnej,   a więc ubezwłasnowolnienie obywateli.

Rządy PiS, to gwarancja, że Polska nie zostanie zalana hordami islamistów, którzy są nosicielami  tyfusu, gruźlicy i diabli wiedzą jakiej jeszcze groźnych chorób.   Islamiści  to nie są  żadni biedni uchodźcy, tylko 20, 30 letnie byczki,  którzy będą opieprzać się za Nasze pieniądze, gwałcić Nasze kobiety, a potem podrzynać Nam gardła.

WOLNI POLACY głosują na PiS !

P.S.

Ostatnio PO i inni wrogowie PiS nazywają Nas WOLNYCH POLAKÓW  faszystami. Po wojnie komuniści także walczyli z faszyzmem. Wtedy słowa faszyzm, faszyści, były używane w bardzo szerokim znaczeniu. Mała ilustracja tego wciąż żywego  języka używanego przez wrogów WOLNYCH POLAKÓW.

„M.p. 18. X. 1944 r.

(…) Organizacja w terenie z każdym dniem rośnie. Naród Polski tylko z nami sympatyzuje, a nieliczna garstka faszystów jest tylko garstką.(…) Pozdrawiam wszystkich kochanych towarzyszy. Bądź zdrów i żyj.

Moczar.

PS. Grzegorz! Wyłap wszystkich skurwysynów faszystów.”

To urywki z listu, który Demko Mykola vel. Mieczysław Moczar napisał do  Grzegorza Korczyńskiego.

Obaj byli  agentami Stalina, tworzyli komunistyczną Gwardię Ludową i Armii Ludową, zamordowali   wielu wolnych Polaków  walczących w Powstaniu Antykomunistycznym. Moczar pisał swój list wprowadzając siłowo komunizm w łódzkim, Korczyński instalował komunizm w lubelskim, na terenach „wyzwolonych” przez Armię Czerwoną. W tym czasie nie było tam już ani jednego Niemca. Byli natomiast żołnierze Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych, czyli „faszyści” walczący  o wolna, prawą i sprawiedliwą Polskę, o których to wyłapanie Moczar  prosił swojego komunistycznego towarzysza.

 

2 komentarze to “DOBRA ZMIANA czyli czas na PiS !”

Skomentuj

Filmiki

Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta RP - Komentarz Tygodnia 01.02.2015

Komentarz Tygodnia 17.05.2015 Błażej Spychalski szef Sztabu Wyborczego Andrzeja Dudy w województwie łódzkim (PiS), oraz Joanna Skrzydlewska Zarząd Województwa Łódzkiego (PO)

Andrzej Duda - Dobra zmiana

THE BEST OF: Komorowski

Andrzej Kołakowski Epitafium dla Majora Ognia

Major Łupaszko i jego żołnierze

Andrzej Wajda "Solidarni z więzniami politycznymi"

Debata Kaczyński - Michnik z 1993 roku.