blog prywatny

"[..] jak trudno ustalić imiona wszystkich tych, którzy zginęli w walce z władzą nieludzką [..] a przecież w tych sprawach konieczna jest akuratność nie wolno pomylić się nawet o jednego [..] jesteśmy mimo wszystko stróżami naszych braci [..] musimy zatem wiedzieć policzyć dokładnie zawołać po imieniu [..]"

Zbigniew Herbert
"Pan Cogito o potrzebie ścisłości"

DOBRA ZMIANA czyli czas na PiS !

Kolejne wybory tuż, tuż, więc zgodnie z tradycją   zamieściłem sondę dotyczącą preferencji wyborczych osób goszczących na moim blogu.   Zapraszam do głosowania. Ciekawi mnie jakie preferencje polityczne  mają „czytacze” bloga . Na kogo Ja zagłosuję to chyba oczywiste. Czas na  DOBRĄ ZMIANĘ. Tylko  GŁOS na PiS , to szansa  na realne zmiany w Polsce.  Rządy PiS to szansa, na szybki rozwój gospodarczy Polski , obniżenie podatków .  Czas na Polskę  wolną od korupcji i niesprawiedliwości !

Rządy PiS to szansa na to aby nie szukać pieniędzy, w kieszeniach biednych ludzi, ale w wielkich sieciach handlowych,  bankach, zagranicznych korporacjach,  które transferują pieniądze z Polski – 100 mld zł rocznie !

Kto najbardziej obawia się rządów PiS ?  Zagraniczne banki, koncerny, sieci handlowe, oligarchowie, którzy kupują sobie ustawy.  Oni wiedzą, że PiS nie pozwoli aby Polacy byli łupieni przez obcy kapitał ! PiS to czyste reguły gry, równość wobec prawa i przewidywalność. PiS to możliwość rozwoju dla polskich przedsiębiorców.

PO zrujnowała każdą dziedzinę życia w Polsce. Dlatego aby Polska mogła się normalnie rozwijać, trzeba odsunąć PO od władzy. Konieczne jest odbudowanie polskiej wspólnoty narodowej, polskiej  tożsamości narodowej, polskiej własności.   Czas aby Polska przestała być neokolonią, rajem dla zagranicznego kapitału, a stała się krajem  wspierającym   Polaków.

Rządy PiS to konieczne reformy w sądownictwie. Niezawisłość sędziowska nie może oznaczać braku odpowiedzialności.   Niezbędnym jest przywrócenie obywatelom Prokuratury.   Pseudoniezależność prokuratury to oddanie korporacji prawnej, kompetencji państwa, w zakresie bezpieczeństwa i polityki karnej,   a więc ubezwłasnowolnienie obywateli.

Rządy PiS, to gwarancja, że Polska nie zostanie zalana hordami islamistów, którzy są nosicielami  tyfusu, gruźlicy i diabli wiedzą jakiej jeszcze groźnych chorób.   Islamiści  to nie są  żadni biedni uchodźcy, tylko 20, 30 letnie byczki,  którzy będą opieprzać się za Nasze pieniądze, gwałcić Nasze kobiety, a potem podrzynać Nam gardła.

WOLNI POLACY głosują na PiS !

P.S.

Ostatnio PO i inni wrogowie PiS nazywają Nas WOLNYCH POLAKÓW  faszystami. Po wojnie komuniści także walczyli z faszyzmem. Wtedy słowa faszyzm, faszyści, były używane w bardzo szerokim znaczeniu. Mała ilustracja tego wciąż żywego  języka używanego przez wrogów WOLNYCH POLAKÓW.

„M.p. 18. X. 1944 r.

(…) Organizacja w terenie z każdym dniem rośnie. Naród Polski tylko z nami sympatyzuje, a nieliczna garstka faszystów jest tylko garstką.(…) Pozdrawiam wszystkich kochanych towarzyszy. Bądź zdrów i żyj.

Moczar.

PS. Grzegorz! Wyłap wszystkich skurwysynów faszystów.”

To urywki z listu, który Demko Mykola vel. Mieczysław Moczar napisał do  Grzegorza Korczyńskiego.

Obaj byli  agentami Stalina, tworzyli komunistyczną Gwardię Ludową i Armii Ludową, zamordowali   wielu wolnych Polaków  walczących w Powstaniu Antykomunistycznym. Moczar pisał swój list wprowadzając siłowo komunizm w łódzkim, Korczyński instalował komunizm w lubelskim, na terenach „wyzwolonych” przez Armię Czerwoną. W tym czasie nie było tam już ani jednego Niemca. Byli natomiast żołnierze Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych, czyli „faszyści” walczący  o wolna, prawą i sprawiedliwą Polskę, o których to wyłapanie Moczar  prosił swojego komunistycznego towarzysza.

 

2 komentarze do wpisu „DOBRA ZMIANA czyli czas na PiS !”

  1. Panie Szymku, zobaczymy czy to będzie taka dobra zmiana, jak zapowiadają. Osądzać ich nie będzie historia tylko obywatele, Wolni Polacy, jak to Pan raczy pisać. Tylko, że My nie chcemy być żadną partią zniewalanii.

Dodaj komentarz