blog prywatny

"[..] jak trudno ustalić imiona wszystkich tych, którzy zginęli w walce z władzą nieludzką [..] a przecież w tych sprawach konieczna jest akuratność nie wolno pomylić się nawet o jednego [..] jesteśmy mimo wszystko stróżami naszych braci [..] musimy zatem wiedzieć policzyć dokładnie zawołać po imieniu [..]"

Zbigniew Herbert
"Pan Cogito o potrzebie ścisłości"

Goebbels, Komorowski , Michnik, Kalisz czyli jak bracia Kaczyńscy zabili B.Blidę !!

Stało się ! To co miało się stać od momentu powołania komisji w sprawie śmierci Blidy. Nim ta komisja powstałą, wiedziałem jakie będą wnioski. Raport pornoministra, że pojadę Niesiołowskim, jednoznacznie wskazuje, że Blidę zamordowali bracia Kaczyńscy i Z. Ziobro. Zresztą już od paru lat Szechter i jego wybiórcza gazeta wmawiał tę prawdę lemingom. Oni ją oczywiście bezmyślnie powtarzali.  Prawda objawiona  michnikoidów brzmiała –  postkomunistyczna minister budownictwa Barbara Blida została zastrzelona przez funkcjonariuszy ABW, na polecenie Jarosława Kaczyńskiego ,a może i osobiście przez samych braci Kaczyńskich.

Michnikoszechter,  jest wiernym uczniem Goebbelsa .  Kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą.

Maksymę  Goebbelsa stosuje także Pomyłka Obywatelska , Bronek K. i tęczowy Richard.

W tamtym roku A.Michnik ponownie skłamał mówiąc  „IV RP to państwo, które zamordowało Barbarę Blidę”. To kłamstwo powtórzył o mało co magister Kwach.

W tym natłoku goebbelsowskiej   antypisowskiej propagandy nikt nie mówi o faktach.

Warto je przypomnieć.

W dniu  25 kwietnia 2007 roku, podczas zatrzymania przez funkcjonariuszy ABW, p. Barbara Blida popełniła samobójstwo. Bez wątpienia  zaniechaniem funkcjonariuszy ABW było to ,że nie założyli zatrzymanej kajdanek. Napisze jeszcze raz. B.Blida popełniła samobójstwo. Nikt jej nie zabił. Była tylko zatrzymana. Po doprowadzeniu do prokuratora, zostałaby przesłuchana i wypuszczona. Jeżeli nie byłaby zwolniona po przesłuchaniu to zostałaby aresztowana na trzy miesiące. Takich zatrzymań  jest w Polsce tysiące. I żadna z zatrzymywanych osób nie popełnia samobójstwa.  Barbara Blida sama targnęła się na własne życie. Nie została zamordowana na polecenie Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry.

Czego obawiała się B.Blida, dlaczego popełniła samobójstwo ? Była podejrzana o korupcję. Pod zarzutami korupcyjnymi była także zatrzymana i  aresztowana Aleksandra Jakubowska. Ta prominentna działaczka Sojuszu Lewych Dochodów nie chciała jedna popełnić samobójstwa.

Politycy PO i SLD jak polityczni padlinożercy , żerują na śmierci B.Blidy. Mamy setki  goebbelsów, którzy tysiąc razy kłamią, ze to J.Kaczyński ,Z.Ziobro zabili B.Blidę.

Totalną perfidią, a zarazem supermistrzowską drogą do utrwalenia tego  kłamstwa było  powołanie komisji sejmowej do wyjaśnienia śmierci B.Blidy. Tylko bezwzględną walką z „kaczyzmem” ,można tłumaczyć powołanie tej komisji. Cóż można wyjaśniać w tej sprawie ? Oczywisty fakt ,że B.Blida sama targnęła się na własne życie ! To ,że B.Blida miała kontakty z tzw. węglowa mafią !

Po raporcie komisji pod wodzą Kalisza  SLD będą mieć męczennika. Czekam jak niedługo będą nazywać B.Blidę świętą lewicy.

Ze strony SLD oskarżanie kogokolwiek o śmierć B.Blidy, to totalna polityczna hipokryzja Szczyt kłamstwa i obłudy.

SLD jest politycznym spadkobierczynią PPR i PZPR. Sojusz Lewych Dochodów  personalnie i finansowo tkwi  w totalitarnym dziedzictwa PRL-u.  Czy liderzy SLD myślą, że Polacy zapomnieli, że to PZPR – totalitarna partia,  niczym nie różniąca się od NSDAP, zabijała swoich politycznych przeciwników, stosowała przemoc fizyczna, więziła tych którzy domagali się wolności,  prawdy. To Michnika, ludzie honoru jak Jaruzelski, Kiszczak( tak naprawdę zwykli bandyci i agenci sowieccy) odpowiadają za śmierć ks. J. Popiełuszki,  Romka Strzałkowskiego , Staszka Pyjasa, Grzegorza Przemyka, ks, Suchowolca, ks. Niedzielaka i tysiąca innych walczących z PRL-owską komuną  o wolna Polskę.

Czy SLD zapomniała, o tym ,że to na polecenie PZPR, w 1956 r, zamordowano robotników w Poznaniu,  w 1970 r. zamordowano robotników w Gdyni(na drzwiach ponieśli go Świętojańską, naprzeciw glinom naprzeciw tankom chłopcy stoczniowcy pomścijcie druha, Janek Wiśniewski padł), w  grudniu 1981 r. zamordowano górników z „Wujka” . Nie wspomnę już o zamordowanym za wiarę błogosławionym J.Popiełuszce. To niewspółmierne zestawienie B.Blida i J.Popiełuszko. Propagandowe działania  Michnika,  SLD , Kalisza i  Komorowskiego zmierzają jednak  do zrównania , zabitego za wiarę, wolną Polskę J.Popiełuszki z B.Blidą która sama targnęła się na własne życie.

Goebbels byłby  dumny. Propaganda odnosi skutek. Część Polaków wierzy, że B.Blidę zamordowali Jarosław  Kaczyński i Z .Ziobro.

III RP z michnikoidami ,Bolkami i POlszewikami na czele tryumfują.

W co jeszcze uwierzą Polacy ?

Może czas aby wreszcie uwierzyli w KOmorowskiego i popierającą go sowiecką rezydenturę   z byłego WSI !!! Tylko prawda was wyzwoli ! ! Czas zauważyć , że PeOwski król jest nagi i ślepy. Prowadzi nas w przepaść  !!

10 komentarzy do wpisu „Goebbels, Komorowski , Michnik, Kalisz czyli jak bracia Kaczyńscy zabili B.Blidę !!”

 1. A może by tak coś o szpitalu? No naszym, radomszczańskim. Bo Blida o ile mnie pamięć nie myli to ta pani, którą mieli przypilnować co by się sama nie okaleczyła? Ale im numer wykręciła. A szpital na początku 2006 roku miał 40 mln długu a o nowym to można było można wówczas pomarzyć. A jednak udało się, jak też udało się częściowo stary oddłużyć, i co? Zniweczono wszystko bo okazuje się że jedynym kluczem nowej władzy jest narzekanie…

 2. Jak widać każdy ustrój ma takich męczenników na jakich zasługuje. Ja uważam że cała ta zadyma w sprawie Blidy jest tylko i wyłącznie polityczną grą nie mającą nic wspólnego z prawdą. I grają nią wszyscy – od lewa do prawa. Może po prostu „ciszej nad tą trumną”. Ciszej nad wszystkimi trumnami. Bo jeśli jest życie po śmierci to ….. a nawet nie warto pisać co mogą sobie myśleć ci którzy już bronić się nie mogą.
  Polityka mnie obrzydza. Obrzydza mnie też takie pisanie jak w powyższym felietonie. Ciągłe rzucanie kamieniami, antysemickie akcenty i prawda jedynie słuszna dzieląca na tych co swoi i tych co za kordonem sanitarnym.
  Ja sowiecki rezydent z WSI ( tak się czuję bo popieram Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego), ja – bandyta z PZPR ( bo ojciec był w partii, tak jak zresztą mam autora). A jednocześnie czytam dziś że były działacz, wójt, poseł RP, członek komisji weryfikującej SB-eków był agentem o pseudonimie „Wolski” to rzygać mi się chce….
  Chyba ciśnienie dziś jest za niskie bo nachodzą mnie złe myśli. Mam nadzieję że chociaż pod tym materiałem nie będzie dyskusji o pośle z PO.

 3. Przez ponad rok mieszkańcy Piramowicza wydeptywali ścieżki w sprawie chodnika, bezskutecznie . Po roku, po przegraniu sprawy przed sądem, spółka zdecydowała, że wybuduje mieszkańcom wymarzony chodnik. Teraz jeden z radnych
  (nie koalicji) udziela się w tej sprawie w mediach . Ale my mamy do niego pytanie, jak głosował, kiedy komisja gospodarki komunalnej obradowała nad pechowym chodnikiem i jak (lub czy ) pomagał nam wcześniej? My stoimy w tym samym miejscu, tam gdzie wcześniej,a Pan?

 4. Mieszkańcy. Czy Twój tatuś był pełnomocnikiem biznesmena od kawy, który trafił do więzienia? Naturalnie biznesmen.

Dodaj komentarz