Ankieta

Na kogo zagłosujesz 21 października w wyborach na prezydenta Radomska?

  • Wioletta Pal (KW Wioletty Pal) (56%, 45 głosów)
  • Jarosław Ferenc (KW RdR) (15%, 12 głosów)
  • Dawid Wawryka (KW Otwarte Miasto) (11%, 9 głosów)
  • Jakub Jędrzejczak (KW PO) (10%, 8 głosów)
  • Jacek Gębicz (KW WS) (9%, 7 głosów)

Oddanych głosów: 81

Loading ... Loading ...
Polecam:


Politycy PO , „rżną głupa” i udają, że w zwrocie „POLSKA w RUINIE”, chodzi o to, że Nasz kraj, to same ruiny i zgliszcza,  ,które trzeba odbudowywać .

Miłe głuPOle i zwolennicy oligarchicznej Polski, rządzonej przez kastę „dużych misiów”, zwrot „POLSKA w RUINIE”, to przenośnia, symbolizująca , to co zrobiliście przez 8 lat, z tą piękną, zasobną krainą i jej mieszkańcami.

Polska w ruinie, to autostrady budowane dużo drożej niż w Niemczech, to setki polskich firm, które zbankrutowały podczas budowy tych autostrad. Polska w ruinie to zniszczony polski przemysł, polski handel, polska bankowość. Polska w ruinie, to ceny jak na „zachodzie”, przy zarobkach kilkakrotnie niższych. Polska w ruinie to ceny energii elektrycznej i gazu dużo wyższe  niż na „zachodzie” Europy.

Polska w ruinie, to miliony Polaków pracujących na umowach śmieciowych, do śmierci, nie mających zapewnionej opieki medycznej. Polska w ruinie to państwo istniejące tylko teoretycznie. Polska w ruinie to kupowanie bardzo drogo przestarzałych pociągów i helikopterów. Polska w ruinie, to czołgi, do których politycy PO kupili  pociski, które nie są wstanie przebić pancerzy rosyjskich czołgów.  Polska w runie to budowa od 15 lat, jednego okrętu wojennego za setki milionów złotych.

Polska w runie to zlikwidowane linie kolejowe i komisariaty policji w powiatowej Polsce.  Polska w ruinie to zlikwidowane stocznie.

Polska w ruinie, to struktura gospodarcza gdzie własność kapitałowa jest analogiczna do struktury krajów postkolonialnych. Polska jest neokolonią .Polska w ruinie to wspieranie obcego kapitału, przy jednoczesnym niszczeniu polskich firm.

Polska w ruinie to przyzwolenie na megakorupcję, złodziejstwo i nepotyzm na skalę niesPOtykaną nawet w czasu PRL-u. Polska w ruinie to liczne afery PO : afera hazardowa, stoczniowa, taśmowa, infoafera, Amber Gold, zakup Pendolino i setki innych.

Polska w ruinie to sparaliżowany i niewydolny wymiar sprawiedliwości.

Polska w ruinie to ogromne zadłużenie Polski,  oscylujące  już w granicach 3 bln zł.  Państwowy dług publiczny, podwoił się podczas rządów PO. To  zadłużenie  w relacji do PKB (220%PKB) jest 2 razy większe niż w Grecji.

Polska w ruinie to, ukradzione Polakom z OFE,   153 miliardy złotych.

Polska w runie,  to sytuacji demograficznej , z której jednoznacznie  wynika, że naród polski  wymiera – współczynnik urodzeń 1,6.

Polska w ruinie to parę milionów Polaków, żyjących poniżej minimum socjalnego.

Polska w ruinie to zagraniczne  sieci handlowe, nie płacące podatków.

Polska w ruinie,  to zagraniczne banki, które drenują „kieszenie” Polaków, oferując drogie kredyty, stosujące klauzule niezgodne z polskim prawem.

PO zrujnowała każdą dziedzinę życia w Polsce. Dlatego aby Polska mogła się normalnie rozwijać, trzeba odsunąć PO od władzy. Konieczne jest odbudowanie polskiej wspólnoty narodowej, polskiej  tożsamości narodowej, polskiej własności.   Czas aby Polska przestała być neokolonią, rajem dla zagranicznego kapitału, a stała się krajem  wspierającym   Polaków.

P.S

Polska w ruinie to także niewypłacanie przez dyrektora  z PO,  pracownikom szpitala, należnych im pieniędzy. Ale o tym w kolejnym wpisie.

4 komentarze to “Polska w ruinie czyli kilka refleksji o rządach PO !”

Skomentuj

Filmiki

Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta RP - Komentarz Tygodnia 01.02.2015

Komentarz Tygodnia 17.05.2015 Błażej Spychalski szef Sztabu Wyborczego Andrzeja Dudy w województwie łódzkim (PiS), oraz Joanna Skrzydlewska Zarząd Województwa Łódzkiego (PO)

Andrzej Duda - Dobra zmiana

THE BEST OF: Komorowski

Andrzej Kołakowski Epitafium dla Majora Ognia

Major Łupaszko i jego żołnierze

Andrzej Wajda "Solidarni z więzniami politycznymi"

Debata Kaczyński - Michnik z 1993 roku.