Ankieta

Na kogo zagłosujesz 21 października w wyborach na prezydenta Radomska?

  • Wioletta Pal (KW Wioletty Pal) (56%, 45 głosów)
  • Jarosław Ferenc (KW RdR) (15%, 12 głosów)
  • Dawid Wawryka (KW Otwarte Miasto) (11%, 9 głosów)
  • Jakub Jędrzejczak (KW PO) (10%, 8 głosów)
  • Jacek Gębicz (KW WS) (9%, 7 głosów)

Oddanych głosów: 81

Loading ... Loading ...
Polecam:


Minęła  34  rocznica porozumień sierpniowych. W rządowych mediach praktycznie przeszła bez echa. PO co mówić zbyt wiele o tej rocznicy ? Jeszcze ktoś zacznie pytać o co walczyli robotnicy ,o rozliczenia z komunistami ! Rocznica porozumień sierpniowych, rozpoczynająca okres karnawału „Solidarności” to bardzo  gorzka rocznica. Czy strajkujący robotnicy marzyli o takiej Polsce jaką stworzono po 1989 r. ?   Komunistyczna agentura okazała się piekielnie  skuteczna. Transformacja ustrojowa okazała się wielkim  oszustwem w wyniku którego powstał  oligarchiczno-postkomunistyczny ustrój ,  nie mający nic wspólnego z wolną, sprawiedliwą, demokratyczna Polską o jakiej marzyli wolni Polacy walczący z komunizmem.  III RP, to patologiczny twór,  gdzie ani prawa ważą, ani sprawiedliwość ma miejsce. Ten twór musi gnić, ponieważ został zbudowany przez zdrajców , tewulców   na  patologicznym kompromisie z komunistami !  Elementarną, moralną koniecznością powstania zdrowego, wolnego  państwa było przeprowadzenie dekomunizacji  i lustracji.  Tego  nie zrobiono.    Komuniści z PZPR wraz ze swoją agenturą z opozycji dokonali drenażu finansów polskiego  społeczeństwa, przejęli majątek narodowy należący do wszystkich Polaków. Ten proces nazwano prywatyzacją. Dodać należy ZŁODZIEJSKĄ PRYWATYZACJĄ.  Komunistyczna nomenklatura  i agentura   uwłaszczyli się narodowym majątku przejmując banki i zakłady przemysłowe. Następnie  bez żadnych ograniczeń  wpuszczono wielki kapitał zachodni, który bez przeszkód dokonał kolonizacji Polski. Programowo zniszczono polski przemysł. Komunistyczna agentura stworzyła elektroniczne media.  Powoli stawaliśmy się niewolnikami w zniewolonym kraju, myśląc, że stajemy się wolnymi. Po 25  latach liberalno-komunistyczno-oligarchicznej III RP, dorobiliśmy się coraz mniejszej ilości  POLSKICH produktów, polskiej własności. Komuniści, liberałowie wyprzedali, przejęli  polski majątek narodowy.   Obecna struktura gospodarcza w Polsce, własność kapitałowa jest analogiczna do struktury krajów pokolonialnych. Musimy uświadomić sobie, że Polska jest NEOKOLONIĄ w pełni uzależnioną od obcego kapitału ! W Polsce obecnie funkcjonuje kilkadziesiąt banków, z czego tylko trzy są polskie. Tylko jeden ma 100 procent polskiego kapitału – jest nim Bank Gospodarstwa Krajowego. Nasze banki sprzedano łącznie za ok. 25 mld zł, a dla porównania łączny dochód banków w roku ubiegłym wyniósł 15 mld . Obcy kapitał, o różnym pochodzeniu przejął Naszą bankowość prawie za darmo. Po 1989 r. dokonano ekonomicznego rozbioru Polski. Nie mamy wielkich , polskich sieci handlowych. Polski handel znajduje się w rękach Portuglaczyków i Niemców !

PO stało się politycznym reprezentantem  postkomunistyczno-liberalno-agenturalnego  układu polityczno-medialnego , trzymającego  władzę w III RP. Ten układ traktuje Polskę jak łup wojenny, a polskich pracowników, przedsiębiorców, klientów,  emerytów jak  POdbitych  tubylców z „dzikiego kraju” .   Ten wrogi Polakom  układ  dokonał zaplanowanego  rozbrojenia  Polski  i wmawiał Nam, że jesteśmy bezpieczni, nie musimy mieć polskiej silnej armii, ponieważ jesteśmy w NATO i jak by co, to NATO  Nas obroni.  Prawda jest taka, że    Francuzi, Hiszpanie, Niemcy nie  będą ginąć za Białystok, Lublin lub Rzeszów. Oni mogą jedynie mogą wysłać Putinowi, noty dyplomatyczne, a nam udzielić pomocy wojskowej wysyłając   papier toaletowy abyśmy nie POdcierali sobie tyłka traktatem północnoatlantyckim ! Prawda jest taka, że po 25 latach, oligarchowie,   postkomunistyczno-liberalno-agenturalne  elity III RP, doprowadziły do tego, że jesteśmy bezbronni i realnie zagrożeni utratą niepodległości ! Ale im to nie przeszkadza. Oni nie są wolnymi Polakami. Oni nie chcą żyć w wolnej, suwerennej Polsce.  Wolą Polskę kierowaną przez Berlin i Moskwę. Polskę będącą POłączeniem Generalnej Guberni z Priwislanskim Krajem .  Wolna  Polska, rządzona przez wolnych Polaków na rzecz wolnych Polaków jest dla tego POwstałego mafijno-sitwowego  układu  śmiertelnym zagrożeniem.

Walka o wolną, silną gospodarczo, militarnie i duchowo  Polskę wciąż trwa.  Należy także  pamiętać o ideałach sierpnia 1980 r. One były, są i będą wciąż aktualne.      Tak jak hasło „PRECZ Z KOMUNĄ” !!

Skomentuj

Filmiki

Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta RP - Komentarz Tygodnia 01.02.2015

Komentarz Tygodnia 17.05.2015 Błażej Spychalski szef Sztabu Wyborczego Andrzeja Dudy w województwie łódzkim (PiS), oraz Joanna Skrzydlewska Zarząd Województwa Łódzkiego (PO)

Andrzej Duda - Dobra zmiana

THE BEST OF: Komorowski

Andrzej Kołakowski Epitafium dla Majora Ognia

Major Łupaszko i jego żołnierze

Andrzej Wajda "Solidarni z więzniami politycznymi"

Debata Kaczyński - Michnik z 1993 roku.