blog prywatny

"[..] jak trudno ustalić imiona wszystkich tych, którzy zginęli w walce z władzą nieludzką [..] a przecież w tych sprawach konieczna jest akuratność nie wolno pomylić się nawet o jednego [..] jesteśmy mimo wszystko stróżami naszych braci [..] musimy zatem wiedzieć policzyć dokładnie zawołać po imieniu [..]"

Zbigniew Herbert
"Pan Cogito o potrzebie ścisłości"

Agenci – prezydenci !!!

Agenci „Wolski”, „Bolek” i „Alek” – trzej prezydenci, którzy od 1989 r. do 2005 r. rządzili Polską. Tworzyli III RP !!  Czy w takim kraju mogło być normalnie ? Czy o takiej Polsce marzyliśmy ? Czy mogło dojść do lustracji i rozliczenia komunistów ? Czy można było uniknąć przejęcia mienia państwowego przez komunistów z PZPR, funkcjonariuszy SB, WSI,  ZSL, SD ?? Czy można było stworzyć normalną gospodarkę wolnorynkową  opartą nie na komunistyczno- sbeckiej nomenklaturze a wolnym rynku ??

Agenci, prezydenci !!! Paradoks rzekomo wolnej Polski. Czy kiedyś poznamy całą prawdę o przemianach ?  Prawde, która boli, ale prawdę. Wielu nie może pogodzić się, że L.Wałęsa to był „Bolek”. Ale był. To nie budzi wątpliwości. Fakty są niezaprzeczalne.

Nie godzę się na taka Polskę. Polskę rządzoną przez agentów. Polskę w której pluje się na historyków piszących prawdę.

Donald Tusk- nie doszły kandydat na prezydenta, obrońca „Bolka”. Nie chcę takiego prezydenta.  Czy kolejny kandydat Pomyłki Obywatelskiej ,też będzie bronił trzech prezydentów- agentów ??

30 komentarzy do wpisu „Agenci – prezydenci !!!”

  1. agenci-prezydenci,agenci-wójtowie,Najpierw donosili,póxniej weryfikowali esbeków,a teraz manipulują historią i opinią publiczną.Robią to doskonale bo przez wiele lat byli tego uczeni.Wójt Kodreba buduje nawet pomnik Warszycowi,ale czy to przywróci zycie tym bestialsko pomordowanym w ,,wolnej Polsce”.Zaden pomnik,żadne odznaczenie nie zrekompensuje cierpień i poniżenia których doświadczyły ofiary SB.

  2. Oglądałem niedawno wypowiedż wójta gminy Kodrąb w NTL i jestem zniesmaczony wypowiedziami tego człowieka.Mówił tak,że nic nie wynikało z tych słów.Może tak to miało być?

Dodaj komentarz