blog prywatny

"[..] jak trudno ustalić imiona wszystkich tych, którzy zginęli w walce z władzą nieludzką [..] a przecież w tych sprawach konieczna jest akuratność nie wolno pomylić się nawet o jednego [..] jesteśmy mimo wszystko stróżami naszych braci [..] musimy zatem wiedzieć policzyć dokładnie zawołać po imieniu [..]"

Zbigniew Herbert
"Pan Cogito o potrzebie ścisłości"

Konstytucja 3 Maja – Wolni Polacy i zdrajcy ! !

Wolna, silna, suwerenna Polska, dbająca o swoje narodowe interesy nie jest potrzebna, żadnemu z ościennych mocarstw.  Jest jednak potrzebna Nam – WOLNYM POLAKOM !! Dlatego walka o Polskę, trwała, trwa i będzie trwać.   Wszyscy zdrajcy  niech pamiętają o losie biskupa Ignacego Massalskiego.  Ponad 200 lat temu, mało kto chciał wierzyć, że polski król jest rosyjskim agentem, otrzymującym wynagrodzenie od Rosji.

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja nasuwa mi refleksje dotyczące historii, jej powtarzalności. Wszystko kiedyś było. Oczywiście nie w sensie dosłownym. Ale jest oczywiste, że historia zatacza koło. Także w Polsce.

“Gdy mówimy historia, instynktownie myślimy o przeszłości i jest to błąd, gdyż historia stanowi pomost łączący przeszłość z teraźniejszością, a jednocześnie określa kierunek wymierzony w przyszłość”- Allan Nevins “Gateway to History”

Konstytucja 3 maja, była oczywistą próbą  przeprowadzenia przez WOLNYCH POLAKÓW,  reform Rzeczypospolitej Obojga Narodów . Zgniłej Rzeczypospolitej, słabej, gdzie nie było ani prawa ani sprawiedliwości. Słabość Rzeczypospolitej była korzystna dla Rosji. Dzięki instytucji Liberum Veto, opłacanym ZDRAJCOM,  agentom – polskim posłom zrywającym sejmy, imperium rosyjskie torpedowało każdą inicjatywę zmierzająca do stworzenia silnej Rzeczpospolitej.

Rzeczpospolita dzięki Konstytucji 3 Maja miała szansę stać się krajem suwerennym. Wzmocniona Polska przestawała być poddanym Rosji.

       Dzisiejsza rocznica  musi uświadomić Nam parę oczywistych, bardzo ważnych prawd.  NIGDY  dla imperialnej Rosji silna, wolna, suwerenna Polska nie będzie do zaakceptowania. NIGDY  dla Rosji nie będzie do zaakceptowania polski król, prezydent, premier który nie jest jej  agentem lub nie jest  całkowicie jej uległy. NIGDY Rosjanie, nie zaakceptują rządu  WOLNYCH POLAKÓW !!

 Zbrodnicze imperium rosyjskie, za POmocą  agentury, oligarchów,  zdrajców, POżytecznych idiotów, zniewolonych,  służalczych  mediów   zawsze będzie  torpedowało każdą inicjatywę zmierzającą do stworzenia silnej, suwerennej, wolnej  Rzeczpospolitej ! Rosyjscy dyplomaci  i rosyjskie  służby specjalne brały, biorą i będą brały aktywny udział w polskiej polityce wewnętrznej i zagranicznej, gdy rządzą Polakami słabi, skorumpowani POlitycy.

W przedrozbiorowej   Polsce istniały   dwa stronnictwa, które dzielił  stosunek do Rosji, do realnych reform które  służyłyby wolnym Polakom, a zagrażały interesom Rosji i jej agenturze,  oligarchom.  Historia zatoczyła koło.  Spór pomiędzy wolnymi Polakami, a tymi, którzy POpełniają  rolę „dołgorukich”, „repninów” , targowiczan jest wciąż aktualny.

Sojusz dwóch czarnych orłów, zagrażających Polsce nie jest historią.  Jest rzeczywistym faktem. Tylko jeszcze  nie każdy to widzi.   Wolna, silna, suwerenna Polska, dbająca o swoje narodowe interesy nie jest potrzebna, żadnemu z ościennych mocarstw.  Jest jednak potrzebna Nam – WOLNYM POLAKOM !! Dlatego walka o Polskę, trwała, trwa i będzie trwać.   Wszyscy zdrajcy każdego dnia gdy budzą sięniech pamiętają o losie biskupa Ignacego Massalskiego.  Ponad 200 lat temu, mało kto chciał wierzyć, że polski król jest rosyjskim agentem, otrzymującym wynagrodzenie od Rosji.

17 komentarzy do wpisu „Konstytucja 3 Maja – Wolni Polacy i zdrajcy ! !”

  1. Zapomina Pan, że to Stanisław August był jednym z głównych twórców Konstytucji 3 Maja !!
    Do Targowicy król przystąpił po tym jak ją w specjalnym brewe pobłogosławił papież.

Dodaj komentarz